Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

The Vampire Diaries 4. Sezon 15. Bölüm Ne Zaman?

15 Şubat 2013
658 kez görüntülendi

The Vampire Diaries 4. Sezon 15. Bölüm Ne Zaman – Vampir Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Vampire Diaries 4. Sezon 15. Bölüm Ne Zaman

The Vampire Diaries dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 4. Sezon 15. Bölümü 21 Şubat, 2013 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Stand By Me” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 4. Sezon 15. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 4. sezon hangi kanalda? Saat kaçta?

The Vampire Diaries Konusu, Korkunç Gerçek: Stefan, Mystic Falls’a Elena ve Jeremy’le birlikte döndüğünde Caroline hızla Elena’nın akıl sağlığından endişe duymaya başlar. Stefan ise yardım için Dr. Meredith Fell ve Matt’e uzanır. Hala adada olan Damon, Rebekah’ya iç karartıcı haberleri iletir ve onun olaylara olan tepkisine şaşırır. Damon ve Rebekah birlikte Vaughn’un yakın tarihine dair bir şeyler keşfederler. Bonnie, Shane’nin planının kalanını açıkladığında ise herkes dehşete düşer. En sonundaysa, Damon, Elena’ya yardım etmek için elinden gelenin en iyisini yaptıktan sonra, Elena ortaya kendi planıyla çıkar. Bölümü, Lance Anderson yönetti, Julie Plec yazdı. Çeviri : OhMyDEheart

The Vampire Diaries 4. Sezon 15. Bölüm

The Vampire Diaries 4. Sezon 15. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Vampire Diaries 4. SEZON POSTER

Vampir günlükleri 4. Sezon 15. Bölümü yani The Vampire Diaries’in 4. sezonun en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

The Vampire Diaries Hangi kanalda yayınlanıyor? The CW kanalında yayınlanıyor. Ülkemizde ise Cnbc-e kanalı tarafından yayınlanıyor.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica