Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Vampire Diaries 4. Sezon 14. Bölüm Ne Zaman?

8 Şubat 2013
1.273 kez görüntülendi

The Vampire Diaries 4. Sezon 14. Bölüm Ne Zaman – Vampir Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Vampire Diaries 4. Sezon 14. Bölüm Ne Zaman

The Vampire Diaries dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 4. Sezon 13. Bölümü 14 Şubat, 2013 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Down the Rabbit Hole” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 4. Sezon 14. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 4. sezon hangi kanalda? Saat kaçta?

The Vampire Diaries Konusu, BEŞ HUNTERS BİRİ OLARAK “TWILGHT” GUEST STARS DAN CHARLIE Bewley – Adada, Damon run-in Vaughn (konuk yıldız Bewley) adlı bir Hunter ile çirkin vardır, ve o beş biridir gerçekleştirmektedir. Stefan Elena tekrar insan olma olasılığı hakkında gerçek duygularını itiraf.Tedavisi hakkında bilgi yeni ve çarpıcı bir parça aniden ortaya çıktığında, herkes için kazıklar değiştirir. Jeremy Bonnie gerçek ve ne bir yanılsama olduğunu anlamayabilir, ve Shane (konuk yıldız David Alpay) onun geçmiş, Caitlin (konuk yıldız Camille Guaty, “Prison Break”) adlı bir kadın tarafından teselli edilir olur. Geri Mystic Falls, Caroline ve Tyler Hunter Kılıç üzerinde kod çevirmek için kendi girişimi bulmaca çözme için kendi nedenleri vardır Klaus, sizden yardım almadan beyhude olduğunu bulmak. Claire Holt da yıldız. Chris Grismer Jose Molina tarafından yazılmış bölüm yönetti. Çeviri:Google Translate

The Vampire Diaries 4. Sezon 14. Bölüm

The Vampire Diaries 4. Sezon 14. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Vampire Diaries 4. SEZON POSTER

Vampir günlükleri 4. Sezon 14. Bölümü yani The Vampire Diaries’in 4. sezonun en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

The Vampire Diaries Hangi kanalda yayınlanıyor? The CW kanalında yayınlanıyor. Ülkemizde ise Cnbc-e kanalı tarafından yayınlanıyor.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Ölümünestefan diyor ki:

    cnbc-e de saat kaçta ne zaman yayınlanıypr?

Yorum Yaz

Yandex.Metrica