Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Vampire Diaries 4. Sezon 13. Bölüm Ne Zaman?

1 Şubat 2013
617 kez görüntülendi

The Vampire Diaries 4.Sezon 13.Bölüm Ne Zaman – Vampir Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Vampire Diaries 4. Sezon 13. Bölüm Ne Zaman

The Vampire Diaries dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 4. Sezon 13 .Bölümü 7 Şubat, 2013 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Into the Wild” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 4. Sezon 13. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 4. sezon hangi kanalda? Saat kaçta?

The Vampire Diaries Konusu, GİZEMLİ ADA: Shane tedavinin sırrının bulunduğuna inandığı saklı yere; Nova Scotia kıyılarında ıssız bir adaya keşifte bulunur. Adada yapılan yürüyüşte Rebekah ve Elena kin dolu rekabetlerine devam ederler, Stefan barışı sağlamak için elinden geleni yapar ve Damon onları bir tuzağa sürükleyen Shane’i suçlar. Shane kendi kişisel geçmişi ile birlikte Silas ve cadı Quetsiyah efsanesi hakkında daha fazla şey açıklarken, Bonnie ve Jeremy avcı dövmesininmesajınıçözmeye çalışır. Mystic Falls’ta ise Tyler Klaus’la yüzleşir ve Carolinetakip ettiği şiddete istemeden bulaşır.

Caroline Dries tarafından yazılan bölümü Michael Allowitz yönetti.

Çeviri: desertRose

Into the Wild The Vampire Diaries 4. Sezon 13. Bölüm

The Vampire Diaries 4. Sezon 13. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Vampire Diaries 4. SEZON POSTER

Vampir günlükleri 4. Sezon 13. Bölümü yani The Vampire Diaries’in 4. sezonun en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

The Vampire Diaries Hangi kanalda yayınlanıyor? The CW kanalında yayınlanıyor. Ülkemizde ise Cnbc-e kanalı tarafından yayınlanıyor.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica