Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Vampire Diaries 4. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman?

25 Ocak 2013
664 kez görüntülendi

The Vampire Diaries 4.Sezon 12.Bölüm Ne Zaman – Vampir Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Vampire Diaries 4. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman

The Vampire Diaries dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 4. Sezon 12. Bölümü 31 Ocak, 2013 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “A View To A Kill” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 4. Sezon 12. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 4. sezon hangi kanalda? Saat kaçta?

The Vampire Diaries Konusu, TEHLİKELİ İLİŞKİLER: Rebekah Klaus’un Kol’u durdurma ve Jeremy’i koruma ricasını reddedince, Klaus Stefan’dan yardım ister. Mystic Falls’taki şiddeti sonlandırmak için sıradaşı yaklaşımı üzerine babası Başkan Hopkins’le öfkeli bir tartışmadan sonra Bonnie, Kol ile ürkütücü bir münakaşa yaşar ve beklenmeyen bir ziyaretçi tarafından takip edilir. Klaus Stefan’ın özel hayatının bir parçasını meydana çıkararak, Stefan ve Damon arasındaki zaten gergin olan duyguları karmaşıklaştırır. Daha sonra Damon’dan kişisel bir tavsiye isteyerek şaşırtır. Elena Stefan’a Jeremy için yaptığı tehlikeli planı anlatarak, onu zor bir seçimle başbaşa bırakır. Lisenin 80′ler Dansı Başkan Hopkins tarafından iptal edildiğinde, Stefan hayal kırıklığına uğramış Rebekah’a hatasını affettirmenin çekici bir yolunu bulur.

Rebecca Sonnenshine tarafından yazılan bölümü Brad Tunner yönetti.

Çeviri: desertRose

The Vampire Diaries 4. Sezon 12. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Vampire Diaries 4. SEZON POSTER

Vampir günlükleri 4. Sezon 12. Bölümü yani The Vampire Diaries’in 4. sezonun en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

The Vampire Diaries Hangi kanalda yayınlanıyor? The CW kanalında yayınlanıyor. Ülkemizde ise Cnbc-e kanalı tarafından yayınlanıyor.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica