Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Vampire Diaries 4. Sezon 11. Bölüm Ne Zaman?

18 Ocak 2013
732 kez görüntülendi

The Vampire Diaries 4.Sezon 11.Bölüm Ne Zaman – Vampir Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Vampire Diaries 4. Sezon 11. Bölüm Ne Zaman

The Vampire Diaries dizisinin yeni bölümü, yani Vampir Günlükleri 4. Sezon 11. Bölümü 24 Ocak, 2013 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Catch Me If You Can” olduğu açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 4. Sezon 11. Bölüm Konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Vampir günlükleri 4. sezon hangi kanalda? Saat kaçta?

The Vampire Diaries Konusu: Yeni Tehlike! Klaus, Matt’inhayatınıtehlikeye atarak; Jeremy’i kontrol altında tutmaya çalıştığında; Jeremy’in öfkeden gözü döner. Damon; Jeremy’i Klaus’un yeni vampirleriyle dövüşmeye hazır olması için ona antrenörlük yapar, ama Kol’u onları bunun için harap duruma düşürmüş olarak bulurlar. Kol; herkesi tedaviyi aramaktan vazgeçirmek için engel tanımayacağını açık bir şekilde dile getirir. Rebekah, yeni bir müttefik ararken, Stefan’a bir zamanlar çok yakın arkadaş olduklarını hatırlatır. Şerif Forbes ve Belediye Başkanı Hopkins, Shane’i Kurucu Konseyi üyelerinin ölümü ile ilişkisi hakkında sorguladığında; Bonnie kendiyle ilgili sorularıyla ve Shane’in Bonnie’nin güçlerini ilerletmedeki sorumluluğu konusunda onlara ayak uydurur. Elena; Jeremy’ihayattatutması için Klaus’la pazarlık yapar ama tehlike ; aniden, beklenmedik bir düşmandan ortaya çıktığında, Elena Jeremy için kendi cesur çözüm yolunu bulur.

Brian Young ve Micheal Narducci tarafından yazıldı. John Dahl tarafından yönetildi. #411

Çeviri: OhMyDEheart

The Vampire Diaries 4. Sezon 11. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Vampire Diaries 4. SEZON POSTER

Vampir günlükleri 4. Sezon 11. Bölümü yani The Vampire Diaries’in en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

Dizi CW Kanalında yayınlanıyor.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica