Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Vampire Diaries 3. Sezon 18. Bölüm Fragmanı

29 Mart 2012
614 kez görüntülendi

The Vampire Diaries 3. Sezon 18.Bölüm Fragmanı İzle – Yeni Bölüm  Ne Zaman Yayınlanacak ?

Dizilerin içinde en çok İzlenme canavarı olarak anılan The Vampire Diaries‘in yeni bölümü, yani 3. Sezon 18. Bölümü 29 Mart, 2012 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The Murder of One” olacağı açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 3. Sezon 18 Bölüm fragmanıda yayında aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz.

LANETLİLERİN KURTARICISI

Damon ve Stefan, Klaus’u yok etmeye onları bir adım daha yaklaştıracak yeni bir projeye odaklanırlar; Elena, Caroline ve Matt’i de plana çabucak dahil ederler. Klaus, Bonnie’ye yakın birini tehdit edince; Bonnie’nin, onun istediği büyü üzerinde çalışmak dışında bir şansı kalmaz. Bu sırada Klaus ve Rebekah, Finn’i yanlarına çekmek için mükemmel şeyi bulurlar; ama Rebekah, Damon’dan intikam almak için kendi acımasız planıyla daha çok ilgilenmektedir. Stefan’ın duygusal karmaşası, Klaus’la tehlikeli bir yüzleşmeye, sonrasında da Elena’yla üzücü bir an yaşamasına sebep olur.

Çeviri: Elvan Özyıldırım

İyi Seyirler Dileriz..

3. Sezon Posteri (büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Vampire Diaries 3. Sezon 18. Bölüm izle (FRAGMAN)

[pro-player width=’558′ height=’375′ type=’video’]http://video2.sinetif.com/dizi/2012/03/thevampirediaries3x18.mp4[/pro-player]

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica