Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

The Vampire Diaries 3. Sezon 14.Bölüm Fragmanı

1 Şubat 2012
1.001 kez görüntülendi

The Vampire Diaries 3. Sezon 14.Bölüm Fragmanı İzle – Yeni Bölüm  Ne Zaman Yayınlanacak ?

Dizilerin içinde en çok İzlenme canavarı olarak anılan The Vampire Diaries‘in yeni bölümü, yani 3. Sezon 14. Bölümü 09 Şubat, 2012 Perşembe günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Dangerous Liaisons” olacağı açıklandı. Ayrıca The Vampire Diaries 3. Sezon 14. Bölüm fragmanıda yayında aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz.

BÜYÜLÜ BİR AKŞAM

Elena resmi bir balo için davetiye almasına şaşkındır; Damon ve Stefan da partinin Klaus’un yenilenen evinde gerçekleşeceğini duyunca onunla beraber gitmek için ısrar ederler. Caroline ve Matt de beklenmedik hayranlarından baloya davetiye alırlar. Şık partide, Elena sayısız ölüme yol açabilecek korkunç bir planı öğrenir ve bu bilgiyi kiminle paylaşabileceği konusunda kararsızdır. Caroline Klaus’un, kimsenin tahmin edemeyeceği bir yanını keşfeder. Şiddetle ve paramparça olan umutlarla dolu bir akşamdan sonra, Damon başa çıkmak için yeni bir yol bulur.

Çeviri: Elvan Özyıldırım

İyi Seyirler Dileriz..

The Vampire Diaries 3. Sezon 14. Bölüm izle (FRAGMAN)

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’]http://cdn.springboard.gorillanation.com/storage/Spoilertv.com/conversion/432053.flv[/pro-player]

The Vampire Diaries 3. Sezon Poster (Büyük Hali İçin Üstüne Tıklayın)

 

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica