Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

The Originals Dizisi 4. Sezon Onayını Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

3 Mayıs 2016
14 kez görüntülendi

 

the-originals-4-sezon-onayi-aldi-

 

Ekranların beğeni ile izlenilen vampir dizisi The Originals 4. Sezon onayı aldı. Köken vampirlerin hayat hikayelerini konu alan dizinin 3.Sezonu ise hala devam etmekte.

Bilindiği üzere dizi The Vampire Diaries dizisi ile aynı gün ekranlarda yayınlanıyordu. The CW kanalının başkanı Mark Pedowitz bunu Cuma akşamlarının heyecanını arttırmak için yapıldığını duyurdu.

the-originals

Kardeşleri ile birlikte şehir kuran Vampir ve Kurt karışımı Kalaus Mikaelson, kardeşi gibi gördüğü vampir tarafından ihanete uğraması üzerine şehri New Orlans kentini yeniden hakimiyeti altına almaya çalışacaktır. Cadılarla bağlantı kurarak hakimiyeti elinde toplayan Marcel’ın tüm yaptıklarına rağmen Klaus kafasına koyduğunu yapacaktır. Klaus şehrin hakimiyetini tekrardan eline almak için yeri geldiğinde kardeşlerini de gözü görmeyecektir. Şehirde zaman zaman vampirler, cadılar ve kurt adamlar arasında anlaşmazlıklar çıkarak kan dökülecektir. Klaus Mikaelson bir yandan da kızı Hope’u kötülüklerden koruyarak büyütmeye çalışacaktır.

the-originals-promo-saison

Aksanı ve yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi haline gelen Klaus Mikaelson’ı ( Joseph Morgan) gelecek sezon hangi maceralar ve zorluklar bekleyecek?

The CW kanalı sevilen dizinin gelecek sezon da izleyici kitlesiyle buluşacağını duyurdu.

Dizininin 4. Sezonu 4-10 Ekim 2016 tarihinde yayınlanması planlanıyor. Tüm dizi ekibi çalışmalarına ara vermeden sürdürmekte.

The Originals Dizisi 4. Sezon Onayını Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica