Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

The Mekan

9 Kasım 2012
1.075 kez görüntülendi

The Mekan Nerede – Taksim – İstanbul, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

the mekan fotoğraf

İstanbul’un Taksim ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunan The Mekan, İstiklal Caddesi üzerinde, Hüseyinağa Camii’nin bulunduğu (Ağa Camii sokağı) Atıf Yılmaz sokakta yer alır. The Mekan hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız The Mekan hakkında yorum, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Mekan Hakkında Bilgiler;

The Mekan, 23 Şubat 2012’de açılan mekan Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri 22.00 – 05.00 saatlerinde hizmet veriyor.

Tel: (0212) 243 1141
E-Posta: [email protected]

Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Atıf Yılmaz Cad. Küçük Bayram Sok. No:1, Kat: 2 TAKSİM / İstanbul

Taksim’e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. The Mekan, İstiklal Caddesi üzerinde, Hüseyinağa Camii’nin bulunduğu (Ağa Camii sokağı) Atıf Yılmaz sokakta yer alır. Mekan Taksim Cumhuriyet Anıtı’na 500 m, AFM Fitaş Sinemaları’na ise 300 m mesafededir.

Otopark Bilgileri;

Taksim Meydanı’nda Atatürk Kültür Merkezi’nin hemen yanında bulunan Trafik Vakfı’na ait olan 500 araçlık otoparkı kullanabilirsiniz. Ayrıca Taksim Evlendirme Dairesi önünde de 100 araçlık bir otopark bulunmaktadır. Galatasaray Lisesi’nin yanında bulunan Yeni Çarşı Caddesi üzerinde de 100 araçlık kapalı bir otopark mevcuttur.

Mekanın Oturma Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica