Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Following 1. Sezon 14. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

18 Nisan 2013
569 kez görüntülendi

The Following 1. Sezon 14. Bölüm Ne Zaman? – The Following Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Following 1. Sezon 14. Bölüm Ne Zaman?

The Following dizisinin yeni bölümü, yani The Following 1. Sezon 14. Bölümü 22 Nisan, 2013 Pazartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The End İs Near” olduğu açıklandı. Ek olarak The Following 1. Sezon 14. Bölüm Konusuna The Following (Aşağıdaki) hangi kanalda, saat kaçta? ve The Following 1. Sezon 14. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

The Following dizisinin konu özeti: Ünlü seri katil JOE CARROLL (James Purefoy) ölüm hücresinden kaçar ve yeni bir çılgınlığa soyunur. Bunun üzerine FBI, eski ajan RYAN HARDY’i (Kevin Bacon) davaya danışmanlık yapması için departmana geri çağırır. Artık göz önünde olmayan Hardy, edebiyat öğretmenliği yaptığı Virginia Üniversitesi’nin kampüsünde 14 kız öğrenciyi öldüren Carroll’ın dokuz yıl önce yakalanıp hapse atılmasından sorumludur. Hardy, Carroll’la ilgili her şeyi bilmektedir.

Belki psikolojik ve entelektüel anlamda tek dengidir. Ancak yıllar önce Carroll davasını çözen Ryan Hardy artık farklı bir adamdır. Bu seri katili yakalamak için harcadığı süre boyunca hem fiziksel hem de zihinsel olarak yaralanmış olan Hardy sahadan ayrılalı uzun zaman olmuştur. Bu soruşturma Hardy’nin kurtuluşudur, harekete geçme çağrısıdır.

The Following 1. Sezon 14. Bölüm Fragmanı

The Following FOX’da yayınlanıyor.

The Following 1. Sezon 14. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Following 1. Sezon Posteri

The Following 1. Sezon 14. Bölüm yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica