The Flash 3. Sezon Onayı Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

15 Haziran 2016
26 kez görüntülendi

 

the-flash-barry-allen

 

     The Flash, The CW, TV Plus kanallarında yayınlanan, Dc Comics süper kahramanlarından birinin televizyon dizisine uyarlanmış bir çizgi roman karakteridir. İlk başta AROW dizisinde karşımıza çıkan, daha sonra dizisinde devam eden The Flash, başına gelen kötü olaylar neticesinde komaya giren gencin (Barry Allen), bu komadan uyandıktan sonra süper güçler kazandığını fark etmesiyle başlar. The Flash, başladığı ilk günden beri çizgi roman severlerin ve izleyicilerin büyük beğenisini de çevresinde topladı.

the-flash-yeni-sezon

The Flash, ilk olarak 7 Ekim 2014 yılında gösterime girdi. Girdiği ilk günden beri izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Her saniyesinde heyecandan nefesiniz kesilmesine neden olan The Flash, soluksuz ve hızlı bir şekilde birinci sezonu çekildi ve izlendi. İkinci sezonun sonlarına doğru yaklaşılıyor. Ancak her güzel şey de olduğu gibi The Flash ikinci sezonun sezon finaline doğru gelmekteyiz. The Flash sevenler, daha ikinci sezon bitmeden üçüncü sezonun onaylanıp onaylanmayacağını ve çekimlere ne zaman başlanacağını şimdiden sormaya başladı.

the-flash-3-sezon

Yeni sezon onayı alan fantastik macera sevenleri mutlu etti. Tarihi konusunda 7 Ekim 2016 olarak düşünüldüğü biliniyor. Yapımcılar fikirlerini değiştirirler mi bilinmez; ama yabancı dizilerde verdikleri tarihte başladıklarını biliyoruz. Biz de yabancı dizi yapımcılarının bu dakikliğine güvenerek üçüncü sezon hakkında fikir yürütmeye çoktan başlandı. Yeni sezonla birlikte Barry’in nam-i diyar The Flash süper kahraman olma yolundaki zorluklarını ve karşısına çıkacak düşmanları merakla beklenmekte.

The Flash 3. Sezon Onayı Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica