Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Carrie Diaries 3. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

14 Şubat 2014
973 kez görüntülendi

The Carrie Diaries Yeni Sezon

The Carrie Diaries 3. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

The Carrie Diaries Dizisinin 3. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz kesinleşmedi. The Carrie Diaries fanları 3. sezon onayını ve yayın tarihini sabırsızlıkla beliyorlar. The Carrie Diaries 3. Sezon onayını umarım yakın zamanda alır ve bizde buradan Carrie Günlükleri hayranlarına duyururuz.

Kesin olamamakla birlikte dizi 3. sezon onayını alırsa The Carrie Diaries 3.sezon 1. Bölüm 2014 yılının sonlarına doğru başlayacağını umuyoruz. The Carrie Diaries 3. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına mail adresinizi yorum olarak bırakın The Carrie Diaries 3. Sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi bilgilendirelim.

Bilmeyenler için dizinin konusu:

Sex and the City’den önceki Carrie ile tanışın. Modaya ve ilişkilere bakışımızı değiştiren Sex and the City’yi bilmeyen yoktur. 30’larındaki Carrie Bradshaw, mutluluğu arıyordu. Peki genç Carrie’nin hayatı nasıldı? Gossip Girl ve The O.C.’nin yapımcısı Josh Schwartz’ın yeni gençlik dizisi, 80’lerin retro kıyafetleriyle sizi büyüleyecek.

90’ların sonunda hayatındaki en önemli şey; dostları, ilişkileri ve Manhattan’dı. Peki bu üçüyle de tanışmadan önceki Carrie Bradshaw nasıl biriydi sizce? The Carrie Diaries işte bu sorunun cevabını arıyor. Yıl 1984. 16 yaşındaki Carrie, liseden sonra kendisini nasıl bir geleceğin beklediğini merak ediyor. Ailevi meseleler bir yandan, lise aşkları diğer yandan sıkıştırıyor. Hayat önünde yeni kapılar açmak üzere. Tek yapması gereken hayallerinin şehri New York’tan içeri adım atmak. Sonrasını zaten biliyorsunuz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Nehir diyor ki:

    Carrie diaries 3. Sezon için onay alamadı:/

  2. şeyma diyor ki:

    malesef arkadaşlar the carrie diaries’in 3.sezonu olmıycak the cw 3.sezona onay vermedi ve yayından kaldırıldı.

  3. Zişan diyor ki:

    [email protected] bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim umarım üçüncü sezon onayını alır

Yorum Yaz

Yandex.Metrica