Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

The Carrie Diaries 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

9 Nisan 2013
3.778 kez görüntülendi

The Carrie Diaries 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

The Carrie Diaries 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

The Carrie Diaries Dizisinin 2. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz kesinleşmedi. The Carrie Diaries fanları 2. sezon onayını ve yayın tarihini sabırsızlıkla beliyorlar. The Carrie Diaries 2. Sezon onayını umarım yakın zamanda alır ve bizde buradan duyururuz.

Kesin olamamakla birlikte dizi 2. sezon onayını alırsa The Carrie Diaries 2.sezon 1. Bölüm 2013 yılının sonlarına doğru başlayacağını umuyoruz. The Carrie Diaries 2. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına mail adresinizi yorum olarak bırakın The Carrie Diaries 2. Sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi bilgilendirelim.

Bilmeyenler için dizinin konusu:

Sex and the City’den önceki Carrie ile tanışın. Modaya ve ilişkilere bakışımızı değiştiren Sex and the City’yi bilmeyen yoktur. 30’larındaki Carrie Bradshaw, mutluluğu arıyordu. Peki genç Carrie’nin hayatı nasıldı? Gossip Girl ve The O.C.’nin yapımcısı Josh Schwartz’ın yeni gençlik dizisi, 80’lerin retro kıyafetleriyle sizi büyüleyecek.

90’ların sonunda hayatındaki en önemli şey; dostları, ilişkileri ve Manhattan’dı. Peki bu üçüyle de tanışmadan önceki Carrie Bradshaw nasıl biriydi sizce? The Carrie Diaries işte bu sorunun cevabını arıyor. Yıl 1984. 16 yaşındaki Carrie, liseden sonra kendisini nasıl bir geleceğin beklediğini merak ediyor. Ailevi meseleler bir yandan, lise aşkları diğer yandan sıkıştırıyor. Hayat önünde yeni kapılar açmak üzere. Tek yapması gereken hayallerinin şehri New York’tan içeri adım atmak. Sonrasını zaten biliyorsunuz.

DMCA.com

Yorumlar

 1. yagmur diyor ki:

  bu diziyi çok seviyorum merakla bekliyorum

 2. BihterTmllgl diyor ki:

  Lütfen 2.sezonun ne zaman başlayacağını haber verin !

 3. Melike cosgun diyor ki:

  2 sezon ne zaman cıkıcak

 4. Marmara Haber diyor ki:

  Yayın tarihi henüz netlik kazanmadı. Resmi olarak açıklandığında sizleri bilgilendireceğiz.

 5. betül algür diyor ki:

  The Carrie Diaries 2. Sezon 1. Bölüm Türkiye’de Ne Zaman Yayınlanacak ?

 6. Marmara Haber diyor ki:

  Mail adresinizi listeye ekledim.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica