Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

The Carrie Diaries 1. Sezon 13. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

3 Nisan 2013
257 kez görüntülendi

The Carrie Diaries 1. Sezon 13. Bölüm Ne Zaman? – Carrie Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Carrie Diaries 1. Sezon 13. Bölüm Ne Zaman?

The Carrie Diaries dizisinin yeni bölümü, yani The Carrie Diaries 1. Sezon 13. Bölümü 8 Nisan, 2013 Pazartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Kiss Yesterday Goodbye” olduğu açıklandı. Ek olarak The Carrie Diaries 1. Sezon 13. Bölüm Konusuna The Carrie Diaries (Carrie Günlükleri) hangi kanalda, saat kaçta? ve The Carrie Diaries 1. Sezon 13. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

The Carrie Diaries dizisinin konu özeti: Başrolünde AnnaSophia Robb’un oynadığı bir gençlik dizisinin asıl konusu aslında Sex and The City’nin olgun kadını Carrie Bradshaw’ın gençlik günleri nasıl geçtiğini merak edilenlerini anlatmakta. .Bu diziley yani Carrie Bradshaw’la 80’lere geri dönüyoruz. Manhattan’ın büyüsü onuda sarmış durumda. Carrie aşk, seks, arkadaşlık, aile ve ilişkiler üzerine sorularını sorduğu, cevaplarını aradığı tabi okulunu ve Manhattan macerasına devam edebilmek için stajerliğinide aynı anda yürütmek zorunda olduğu yani anlayacağınız işlerin biraz karmaşa içerisinde yürüdüğü bir genç kızın yaşamını anlatmaktadır.

The Carrie Diaries 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı

The Carrie Diaries, Kiss Yesterday Goodbye – Carrie (AnnaSophia Robb) ona Lise balosuna giden mutlu, ama gizli sırları ortaya çıkar planları değişmeye başlar. Dorrit (Stefania Owen) sonraki seviyeye Miller (konuk yıldız Evan Crooks) ile ilişkisi almaya kararlı, ama her şey yol boyunca bir yumru isabet. Hayatında ilk kez, Fare (Ellen Wong) istediği kimin bugüne kadar anne babasının meydan karar verir. Tom (Matt Letscher) diye biri ona üzerinde olabileceğini düşünüyor, özellikle sinsice mücadele başlar. Başka bir yerde, Larissa (Freema Agyeman) Carrie ve Walt (Brendan Dooling) cezbedici bir teklif yapar. Austin Butler ve Katie Findlay de star. Andy Wolk Amy B. Harris tarafından yazılmış bölüm yönetti.(Çeviri Google Translate)

The Carrie Diaries 1. Sezon hangi kanalda yayınlanıyor sorusunun cevabı ise CNBC-e dir.

The Carrie Diaries 1. Sezon 13. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Carrie Diaries 1. Sezon 13. Bölüm Posteri

The Carrie Diaries 1. Sezon 13. Bölüm  yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica