Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

The Carrie Diaries 1. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

26 Mart 2013
514 kez görüntülendi

The Carrie Diaries 1. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman? – Carrie Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Carrie Diaries 1. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman?

The Carrie Diaries dizisinin yeni bölümü, yani The Carrie Diaries 1. Sezon 12. Bölümü 1 Nisan, 2013 Pazartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “A First Time for Everything” olduğu açıklandı. Ek olarak The Carrie Diaries 1. Sezon 12. Bölüm Konusuna The Carrie Diaries (Carrie Günlükleri) hangi kanalda, saat kaçta? ve The Carrie Diaries 1. Sezon 12. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

The Carrie Diaries dizisinin konu özeti: Başrolünde AnnaSophia Robb’un oynadığı bir gençlik dizisinin asıl konusu aslında Sex and The City’nin olgun kadını Carrie Bradshaw’ın gençlik günleri nasıl geçtiğini merak edilenlerini anlatmakta. .Bu diziley yani Carrie Bradshaw’la 80’lere geri dönüyoruz. Manhattan’ın büyüsü onuda sarmış durumda. Carrie aşk, seks, arkadaşlık, aile ve ilişkiler üzerine sorularını sorduğu, cevaplarını aradığı tabi okulunu ve Manhattan macerasına devam edebilmek için stajerliğinide aynı anda yürütmek zorunda olduğu yani anlayacağınız işlerin biraz karmaşa içerisinde yürüdüğü bir genç kızın yaşamını anlatmaktadır.

The Carrie Diaries 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı

The Carrie Diaries KONTROL KAYBI – Carrie (AnnaSophia Robb) yanlışlıkla Sebastian (Austin Butler) ile işleri karıştırır, o Madonna’nın “Virgin Tour” lansman partisini onu alarak bunu düzeltmek için çalışır – ama mükemmel bir gece için onun arayışı içinde, sadece kötüleştirir .Batı (konuk yıldız RJ Brown) önlemek için Mouse (Ellen Wong) en iyi çabalarına rağmen, o aralarında uçan romantik kıvılcımlar inkar gibi olamaz. Dorrit (Stefania Owen) onun tomurcuklanan aşk hayatı hakkında tavsiye için Donna LaDonna’nın (Chloe Bridges) dönüşür. O gece yeni bir yere harcadığında Bu arada, Tom (Matt Letscher) garip bir karşılaşma var. Freema Agyeman de yıldız.Patrick Norris Henry Alonso Myers tarafından yazılmış bölüm yönetti.(Çeviri Google Translate)

The Carrie Diaries 1. Sezon hangi kanalda yayınlanıyor sorusunun cevabı ise CNBC-e dir.

The Carrie Diaries 1. Sezon 12. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Carrie Diaries 1. Sezon 12. Bölüm Posteri

The Carrie Diaries 1. Sezon 12. Bölüm  yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica