Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

The Carrie Diaries 1. Sezon 11. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

19 Mart 2013
314 kez görüntülendi

The Carrie Diaries 1. Sezon 11. Bölüm Ne Zaman? – Carrie Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Carrie Diaries 1. Sezon 11. Bölüm Ne Zaman?

The Carrie Diaries dizisinin yeni bölümü, yani The Carrie Diaries 1. Sezon 11. Bölümü 25 Mart, 2013 Pazartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Identity Crisis” olduğu açıklandı. Ek olarak The Carrie Diaries 1. Sezon 11. Bölüm Konusuna The Carrie Diaries (Carrie Günlükleri) hangi kanalda, saat kaçta? ve The Carrie Diaries 1. Sezon 11. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

The Carrie Diaries dizisinin konu özeti: Başrolünde AnnaSophia Robb’un oynadığı bir gençlik dizisinin asıl konusu aslında Sex and The City’nin olgun kadını Carrie Bradshaw’ın gençlik günleri nasıl geçtiğini merak edilenlerini anlatmakta. .Bu diziley yani Carrie Bradshaw’la 80’lere geri dönüyoruz. Manhattan’ın büyüsü onuda sarmış durumda. Carrie aşk, seks, arkadaşlık, aile ve ilişkiler üzerine sorularını sorduğu, cevaplarını aradığı tabi okulunu ve Manhattan macerasına devam edebilmek için stajerliğinide aynı anda yürütmek zorunda olduğu yani anlayacağınız işlerin biraz karmaşa içerisinde yürüdüğü bir genç kızın yaşamını anlatmaktadır.

The Carrie Diaries 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/03/Identity-Crisis-The-Carrie-Diaries.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/688095.mp4[/pro-player]

The Carrie Diaries KURALLAR BÜKME – şans Carrie (AnnaSophia Robb) atlamaları Larissa (Freema Agyeman) gibi muhteşem bir yeni bir kimlik almak, ama Larissa hijinks ona yetişmek ne düşündüğünden çok daha fazla gets. Manhattan’da bir kasırga günün ardından, Walt (Brendan Dooling) umutsuzca saklamaya çalışıyor duygularını yüzleşmek zorunda kalır. Sebastian (Austin Butler) ve Maggie (Katie Findlay) Carrie gizli tutmayı kabul etmektesiniz. Fare (Ellen Wong) Donna LaDonna’nın sitesi (Chloe Bridges) oyun kitabından bir sayfa sürer. Bu arada, Tom (Matt Letscher) bir meditasyon sınıfına almaya karar verir, ancak başka bir katılımcı ile run-in sonra kendini şaşırtıcı gergin bulur. Jann Turner Jessica O’Toole ve Amy Rardin tarafından yazılmış bölüm yönetti.(Çeviri Google Translate)

The Carrie Diaries 1. Sezon hangi kanalda yayınlanıyor sorusunun cevabı ise CNBC-e dir.

The Carrie Diaries 1. Sezon 11. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Carrie Diaries 1. Sezon 11. Bölüm Posteri

The Carrie Diaries 1. Sezon 11. Bölüm  yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica