Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

The Carrie Diaries 1. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

13 Mart 2013
674 kez görüntülendi

The Carrie Diaries 1. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman? – Carrie Günlükleri Yeni Bölüm Yayın Tarihi

The Carrie Diaries 1. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

The Carrie Diaries dizisinin yeni bölümü, yani The Carrie Diaries 1. Sezon 10. Bölümü 18 Mart, 2013 Pazartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The Long and Winding Road Not Taken” olduğu açıklandı. Ek olarak The Carrie Diaries 1. Sezon 10. Bölüm Konusuna The Carrie Diaries (Carrie Günlükleri) hangi kanalda, saat kaçta? ve The Carrie Diaries 1. Sezon 10. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

The Carrie Diaries dizisinin konu özeti: Başrolünde AnnaSophia Robb’un oynadığı bir gençlik dizisinin asıl konusu aslında Sex and The City’nin olgun kadını Carrie Bradshaw’ın gençlik günleri nasıl geçtiğini merak edilenlerini anlatmakta. .Bu diziley yani Carrie Bradshaw’la 80’lere geri dönüyoruz. Manhattan’ın büyüsü onuda sarmış durumda. Carrie aşk, seks, arkadaşlık, aile ve ilişkiler üzerine sorularını sorduğu, cevaplarını aradığı tabi okulunu ve Manhattan macerasına devam edebilmek için stajerliğinide aynı anda yürütmek zorunda olduğu yani anlayacağınız işlerin biraz karmaşa içerisinde yürüdüğü bir genç kızın yaşamını anlatmaktadır.

The Carrie Diaries 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/03/The-Carrie-Diaries-Fragman.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/683605.mp4[/pro-player]

The Carrie Diaries SADECE BİR GÜN VAR – Onu yedinci doğum günü, Carrie (AnnaSophia Robb) arkadaşları ve Sebastian (Austin Butler) ile New York’un edebiyatçılar ve vakit ile karıştırmak için bir fırsat arasında kalır. Fare (Ellen Wong) komik sonuçlar ile Batı (konuk yıldız RJ Brown), ayarlanan gözleri olan bir Harvard şap etkilemek için geniş uzunlukları gider. Walt (Brendan Dooling) onun önceki eylemleri için sorumluluk alarak başlar. Başka bir yerde, Carrie toprakları ona romantik imkânına sahip yapışkan bir durumda için mükemmel bir hediye için Dorrit sitesi (Stefania Owen) arama.Katie Findlay, Chloe Bridges, Freema Agyeman ve ayrıca Matt Letscher yıldızı. Michael Fields Terri Minsky tarafından yazılmış bölüm yönetti. (Çeviri Google Translate)

The Carrie Diaries 1. Sezon hangi kanalda yayınlanıyor sorusunun cevabı ise CNBC-e dir.

The Carrie Diaries 1. Sezon 10. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

The Carrie Diaries 1. Sezon 10. Bölüm Posteri

The Carrie Diaries 1. Sezon 10. Bölüm  yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica