Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

The 100 4. Sezon Onayı Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyacak?

4 Mayıs 2016
44 kez görüntülendi

 

the-100 ne zaman başlayacak

 

Kass Morgan’ın The 100 isimli kitabından uyarlanan TV dizisi, The CW kalanında 2014 yılından beri yayınlanmaktadır.Dizi Kass Morgan’ın The Hundred isimli kitap serisine dayanmaktadır. Jason Rothenberg tarafından yaratılan dizinin genç bir oyuncu kadrosu bulunmaktadır.Eliza Taylor,Bob Morley,Paige Turco,Thomas McDonell,Eli Goree,Richard Harmon,Marie Avgeropoulos,Isaiah Washingtong oyuncu kadrosu vardır. Kıyafetleri ve makyajlarıyla ilgi çeken dizi birçok ülkede izlenmektedir. Kıyamet sonrası bir dünyayı anlayan The 100, nükleer savaşın tamamen yaşanılmaz kıldığı dünyadan kaçan bir grup insanın Ark isimli bir istasyona sığınmalarını konu edinmektedir. Bu istasyondaki 97. Yıllarını dolduran insanlar, artık istasyonun yavaş yavaş ölmesinden dolayı dünyaya dönmek zorunda olduklarının farkındadırlar.

the-100 (3)

Katı bir disiplin uygulanan Ark’ta suçların cezası genellikle ölüm olmaktadır. 18 yaşını doldurmamış gençlerse en ufak işledikleri suçlarda hapsedilmektedirler. Ark’ın ömrünü doldurma emareleri ortaya çıkınca suçlu çocukların dünyaya öncü olarak gönderilebileceği fikri doğar. Bunun üzerine dünyaya gönderilen çocuklar, dünyada her ne kadar zaman zaman asit fırtınaları olsa da yaşanabilecek bir dünyayla karşılaşırlar. Ancak onları daha fazla şaşırtan dünyada yaşayan başka insanlar olduğunu görmeleridir. Bu insanların bir kısmı yer yer yüzeyinde kalmışken, bir kısmı da yerin altına çekilmiştir. Her iki grupta yeni gelenlere karşı mücadeleye girişince işler daha da karmaşık hala gelecektir.Grup liderleri geleceklerini korumak için bir araya gelirler ve 100 genç mahkumu yaşanabilir olup olmadığını test etmek için gizlice Dünya’ya sürgün ederler.

the-100 (2)

3. sezon final bölümü 19 Mayısta yayınlanacak olan dizinin 4. Sezon onayını da aldığı bilinmektedir. 4. Sezon yayın tarihi henüz netlik kazanmasa da dizinin diğer sezonları gibi Ocak ayı civarında başlayacağı tahmin edilmektedir.

The 100 4. Sezon Onayı Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyacak? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica