Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Terra Nova 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

23 Aralık 2011
2.603 kez görüntülendi

Terra Nova 2. sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

Terra Nova Dizisinin 2.sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Terra Nova’nın yıldız isimlerinden Jason O’Mara yaptığı açıklamada 2012′nin başına kadar dizinin geleceği ile ilgili herhangi bir karar alınmayacağını belirtti. Kesin olamamakla birlikte tahminen Terra Nova 2.sezon 1. Bölüm 2012 yılının eylül ayında başlayacağını umuyoruz.Terra Nova 2.sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına mail adresinizi yorum olarak bırakın Terra Nova 2. sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi bilgilendirelim.

Bildiğiniz gibi Terra Nova 12 Aralık Pazartesi akşamı ‘Within’ bölümü ile Fox ekranlarında yayınlanmış ve geçtiğimiz hafta yani 19 Aralık’ta dizinin iki saatlik muhteşem sezon finali gerçekleşti.

Bilmeyenler için dizinin konusu:

2149 yılında insanoğlu artık dünyanın b*kunu çıkarmış olur. Gelişen teknoloji sebebiyle hava kirliliğinden artık ne gökyüzü ne yıldızlar nede güneş gözükmektedir. Herkes hastalanmaya başlar. Tabi insanlar bu süreci yavaşlatmak için kendilerince bazı önlemler alırlar. Mesala daha fazla nüfus artışı olmaması için üçüncü çocuk yasağı getirilir.

Bilim adamları bulundukları zamanın kötü gidişatını ancak geçmişi değiştirerek düzeltebileceklerini düşünürler ve fizikçilerin zamanda keşfettikleri bir yırtık sayesinde 85 milyon yıl öncesine Terra Nova adını verdikleri dünyaya giden bir portal oluşturulur. Tabi herkesi birden yollamazlar yeni dünyaya. Parça parça seferler halinde insanları oraya gönderirler. Oraya giden insanlar bir yandan yeni bir uygarlık kurmaya çalışırken diğer yandan Terra Nova ‘nın vahşi doğası ve isyancılarıyla başa çıkmaya çalışırlar.

DMCA.com

Yorumlar

 1. yasemin diyor ki:

  sinirlenmemek elde değil ya yaşım 20 ne zamaan yabancı diziyi severek izlesem ya filmi çekenler arasında sorun oluyo yada başka bişi yabancılara güven olmuo resmen -_-

 2. yasemin diyor ki:

  admin yorumu onayla devamı çıkarmayanlar sonuna kadar haketti dediklerimi :P

 3. yasemin diyor ki:

  terra novayı saçma sapan bitrdiler helal olsun sırla final mi olur?? kanal sorunumu ne çıkmış biri olmuosa başka kanal olurdu çekmek g*tümüze zor geldi deseleri daha YERİNDE olurdu !!!! severek izlenen diziyi bitiriolar saçma span evlilik programları uyduruk diziler devam ediyo nerde adalet……….

 4. yiğit diyor ki:

  abi lütfen banada haber ver çok seviyorum diziyi 1 hafta önce paralı kanala geçecek diye bir şey duydum doğru mu acaba ??????

 5. ercan diyor ki:

  benimde haberim olsun))

Yorum Yaz

Yandex.Metrica