Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Temple Run Hileleri

15 Temmuz 2013
1.423 kez görüntülendi

Temple Run Hileleri Resim

Temple Run Hileleri – iPhone, Android, iPad, iPod ve iOS Oyunu

Temple Run Hileleri; Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim Temple Run gibi oyunlarda yani iphone, android, ipad,ipod ve ios oyunlarında hile arayan siz değerli Temple Run sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim ki bu tamamen bir zaman kaybıdır boş bir uğraştır çünkü, Temple Run gibi bir oyunda yapımcının kendi hile koymadıktan sonra ( yapımcı şirket para kazandığına göre hile koymayacaktır ) hile olmaz.

Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sandığınız gibi Temple Run Hile yolu ile sınırsız puan,coin,altın,kristal falan kazanamazsınız. Kazansanız dahi oyundan hiç bir zevk alamaz 2 günde sıkılırsınız. (Bütün oyunlarda bu böyledir) Bu bugları yapımcı firma  farkettiğinde hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre Temple Run oyununa para harcamadan hile ile coin,altın,kristal  kazanamazsınız. Temple Run: Oz ve Temple Run: Brave oyunları içinde yukarıda yazdıklarım geçerlidir.

Temple Run Hileleri Hakkında Önemli Uyarı

Temple Run Hile Resim

Temple Run Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video sitelerine Temple Run Hack tool gold 9999999 altın, cheat tool,puan,kristal hack tools ile para kazanma programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın inanarak paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu şekilde bilgisayarınıza ve telefonunuza bulaşıyor.

Olur da bu tarz sitelerden program ve dosya indirdi iseniz, ilgili dosyayı açmadan, tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka bilgisayarınızı güvenilir bir virüs programına taratın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica