Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Telefona Ekran Jelatini Nasıl Yapıştırılır ?

3 Eylül 2013
1.111 kez görüntülendi

Ekran Koruyucu Film Yapıştırma Resim

Telefona Ekran Koruyucu Film Yapıştırma İşlemi Nasıl Yapılır

Bu yazımızda cep telefonuna hiç kabarcık olmadan ekran koruyucu nasıl yapıştırılır tarif edeceğim. Satın aldığınız ekran koruyucunun kutusundan 1 adet temizleme bezi ve ekran korucu çıkmaktadır. Ekran koruyucuları 3 katmandan oluşmaktadır. 1. katman 2. katman ve ortada kalan kısımda ekran koruyucudur. Öncelikle 1. katmanı söküp ortada kalan katmanı telefona yapıştırıyoruz. Ekran koruyucu jelatinini yapıştırmadan önce mutlaka ekranınızı temizleyin. Daha sonra ekran koruyucuda 1 yazan kısmı söküyoruz. Ekran koruyucusunu yapıştırırken yapışkan kısmına kesinlikle parmağımızı değdirmemeye dikkat edin aksi taktirde parmak iziniz çıkabilir. Her tarafı eşit olacak şekilde jelatini telefonumuza yapıştırıyoruz, eğer hava kabarcıkları kalırsa sert bir cisimle kabarcıkları kenara doğru çekerek boşaltabilirsiniz. Daha sonra jelatinden 2. katmanı sökebilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Ekran koruyucu film nasıl yapıştırılır? Videolu anlatım.

Ayrıca yukarıda yer alan Cep telefonlarına ekran jelatini nasıl yapıştırılır? isimli videoyu izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Telefonunuzda mutlaka jelatin yani ekran koruyucu film kullanın yoksa en ufak bir darbede veya düşmede telefonunuz ekranı maalesef çizilir.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Pelin Budak diyor ki:

    Artık ekran koruyuculara gerek yok. screen armor 1yıl telefonunuzu koruyor. Nano teknoloji harikası bir ürün. Ne kılıf kullanmanıza gerek var ne de ekran koruyucu. www .s creen-armor. com

Yorum Yaz

Yandex.Metrica