Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

TCDD Personel Alımı

7 Mart 2013
1.370 kez görüntülendi

TCDD Personel Alımı 2013 Güncel Yeni Bilgiler

TCDD iş ilanları 2013, TCDD iş başvuru formu, TCDD iş ilanları 2013, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları işçi personel alımı 2013

TCDD Personel Alımı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları Dünyanın gelişmiş ülkelerine ayak uydurarak hızlı tren sistemine geçiş yapmaya başladı. Bazı şehirlerde hızlı tren sistem kullanılmaya başlandı. Güzel ülkemizin diğer şehirlerinde uygulanacak olan hızlı tren projesine 2013 yılı itibari ile TCDD personel alımı yapacak.

Bu bağlamda  Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları TCDD alacağı personellerin büyük bölümü demir yolu bakım ve onarımında çalıştırmayı ve bilet satışlarında değerlendirilmek üzere eleman alımı yapacak. Bu elemanların büyük bölümü geçici işçi olarak alınacaktır. 657 memur alım sayısının çok düşük olması bekleniyor.

TCDD Personel Alımı

TCDD 2013 yılında personel alımları yapacak. TCDD Personel Alımı Türkiye’nin bir çok bölgesinde uygulanacak olan hızlı tren projesine TCDD larına elemanlar alınacak peki TCDD iş ilanları için nerelere başvurmalısınız? TCDD hangi İllerinde eleman alımları yapılacak? TCDD iş başvuru formu ve iş ilanları bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

TCDD Personel Alımı 2013

TCDD, yolcu bileti satışı, danışma ve rezervasyon hizmetleri için hizmet alımı ihalesi açacak. Buna göre 70 iş yerinde 10 ay süreyle çalışacak 272 eleman alınacak.

TCDD 2013 İş Başvuru Formu Personel Alımları, TCDD İş İlanları için Buraya Tıklayın

DMCA.com

Yorumlar

  1. özgür yüce diyor ki:

    iş arıyorum

  2. hakan akkurt diyor ki:

    bu işte çalışmak isterim.kadrolu bir iş arıyorum.güven dolu bir işte geleceği parlak

  3. bekir diyor ki:

    1984 sivas doğumluyum sivasta çalışıyorum garsonluk yapıyorum tl ve eml elektrik bölümü mezunuyum 2 yıla yakın yüksek ovada uzman çavuş olarak görev yaptım ailemin tehdit almasından dolayı görevimi bıraktım eğer uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica