Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Supernatural 9. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak, Yayınlanacak?

16 Mayıs 2013
2.025 kez görüntülendi

Supernatural 9. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak, Yayınlanacak?

Supernatural 9. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

Supernatural Dizisinin 9. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Ama Supernatural fanlarına çok güzel bir haberimiz var  Supernatural 9. sezon onayını aldığı CW Başkanı Mark Pedowitz tarafından açıklandı. CW kanalında yayınlanan Supernatural 9. Sezon yeni bölümleri 2013 Sonbaharında ekranlara gelmek üzere bu sene çekimlerine başlanacak.

Peki Supernatural 9. Sezon yayın tarihi ne zaman? Dizi 9. sezon onayının ardından Supernatural 9. Sezon 1. Bölüm 2013 yılının sonbahar aylarında başlayacağı bilgisini aldık. Supernatural 9. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda buradan sizlere bildireceğim isterseniz konu altına e-mail adresinizi yorum olarak bırakın Supernatural 9. Sezon kesin yayın tarihi açıklandığında sizi haberdar edelim.

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/03/Supernatural_Fragmanı.jpg’]http://video2.sinetif.com/dizi/2013/05/sn8x23tr.mp4[/pro-player]

Supernatural 9. Sezon Onayını Aldı

Winchester Kardeşlerin de şeytani güçlerle şavaşları dokuzuncu sezonda devamedecek. Bu sene Çarşamba günlerini Arrow’la paylaşan Supernatural’in reytinglerinde de artış yaşandı. Toplamda %15, yetişkinlerde %10luk reyting artışıgösteren Supernatural da gelecek sezon bizlerle beraber olacak.

(Posterin büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Supernatural Posteri

DMCA.com

Yorumlar

  1. Hakan diyor ki:

    Supernatural’ın 9.sezon 1.bölüm sneak peeki(içinden bir kesit) yayınlandı, Türkçe Altyazı ile sizlerle… http://youtu.be/djwuD30AXbM

Yorum Yaz

Yandex.Metrica