Supernatural 8. Sezon 23. Bölüm Ne Zaman?

9 Mayıs 2013
460 kez görüntülendi

Supernatural 8. Sezon 23. Bölüm Ne Zaman? Supernatural 8. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Supernatural 8. Sezon 23. Bölüm Ne Zaman?

Supernatural dizisinin yeni bölümü, yani Supernatural 8. Sezon 23. Bölümü 15 Mayıs, 2013 Çarşamba günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Sacrifice” olduğu açıklandı. Ek olarak Supernatural 8. Sezon 23. Bölüm Fragmanı Supernatural hangi kanalda, saat kaçta? ve Supernatural 8. Sezon 23. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Dizi The CW Kanalında yayınlanıyor. Türkiye’de ise Dizimax vice kanalında yayınlanıyor.

Supernatural doğaüstü kısa konusu: Crowley ile birlikte avcılar olarak bu zamana kadar yaptıkları tüm iyilikleri bozmaya hazır olan Sam (Jared Padalecki) ve Dean (Jensen Ackles) kendilerini köşeye sıkışmış bir halde bulurlar. Ama Kevin’in (konuk oyuncu Osric Chau) yardımıyla Winchester kardeşler Cehennem Kral’a karşı son bir oyunun içine girer. Metatron (konuk oyuncu Curtis Armstrong) Castiel (Misha Collins) ile birlikte Naomi (guest star Amanda Tapping) ve Cennetin Bürokrasisine karşı savaşmak için bir plan başlatır.

Alaina Huffman ve Kim Rhodes diğer konuk oyuncular. Jeremy Carver tarafından yazılan bölümü Phil Sgriccia yönetiyor.

Supernatural 8. Sezon 23. Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/03/Supernatural_Fragman%C4%B1.jpg’]http://video2.sinetif.com/dizi/2013/05/sn8x23tr.mp4[/pro-player]

Supernatural 8. Sezon 23. Bölüm Posteri

Supernatural Posteri

(büyük hali için posterin üzerine tıklayın.)

Supernatural 8. Sezon 23. Bölüm yani dizinin yayınlanacak en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica