Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Supernatural 8. Sezon 21. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

25 Nisan 2013
287 kez görüntülendi

Supernatural 8. Sezon 21. Bölüm Ne Zaman? Supernatural 8. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Supernatural 8. Sezon 21. Bölüm Ne Zaman?

Supernatural dizisinin yeni bölümü, yani Supernatural 8. Sezon 21. Bölümü 1 Mayıs, 2013 Çarşamba günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The Great Escapist” olduğu açıklandı. Ek olarak Supernatural 8. Sezon 21. Bölüm Konusuna Supernatural hangi kanalda, saat kaçta? ve Supernatural 8. Sezon 21. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Dizi The CW Kanalında yayınlanıyor. Türkiye’de ise Dizimax vice kanalında yayınlanıyor.

Supernatural doğaüstü kısa konusu:  Winchester ailesi ve onlara bağlı olarak çevrelerinde meydana gelen doğaüstü ve mistik olaylar silsilesini içermektedir. John Winchester in eşi Mary Winchester’ın esrarengiz ve doğaüstü bir takım olaylar sonucunda bir yangında ölmesi hikayemizin başlangıç noktasını oluşturmaktadır.

Supernatural 8. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/03/Supernatural_Fragman%C4%B1.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/710793.mp4[/pro-player]

Supernatural 8. Sezon 21. Bölüm Posteri

Supernatural Posteri

(büyük hali için posterin üzerine tıklayın.)

Supernatural 8. Sezon 21. Bölüm yani dizinin yayınlanacak en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica