Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Supernatural 8. Sezon 14. Bölüm Ne Zaman?

7 Şubat 2013
424 kez görüntülendi

Supernatural 8. Sezon 14. Bölüm Ne Zaman? Supernatural 8. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Supernatural 8. Sezon 14. Bölüm Ne Zaman?

Supernatural dizisinin yeni bölümü, yani Supernatural 8. Sezon 14. Bölümü 13 Şubat, 2013 Çarşamba günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Trial and Error” olduğu açıklandı. Ek olarak Supernatural 8. Sezon 14. Bölüm Konusuna Supernatural hangi kanalda, saat kaçta? ve Supernatural 8. Sezon 14. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Dizi The CW Kanalında yayınlanıyor. Türkiye’de ise Dizimax vice kanalında yayınlanıyor.

Supernatural doğaüstü kısa konusu:  Winchester ailesi ve onlara bağlı olarak çevrelerinde meydana gelen doğaüstü ve mistik olaylar silsilesini içermektedir. John Winchester in eşi Mary Winchester’ın esrarengiz ve doğaüstü bir takım olaylar sonucunda bir yangında ölmesi hikayemizin başlangıç noktasını oluşturmaktadır.

Supernatural 8. Sezon 14. Bölüm

KEVIN TABLET deşifre – Kevin (konuk yıldız Osric Chau) tablet deşifre ve Cehennem kapıları kapatmak için nasıl rakamlar. O tablet göre bir kişi Tanrı tarafından tasarlanmış üç testlerin bir dizi karşı karşıya gerektiğini Sam ve Dean söyler.İlk bir – bir zebani öldürür. Sam ve Dean çalışmaların tamamlanması kimin konusunda tartışırlar. Kevin Parklar Andrew Dabb tarafından yazılmış bölüm yönetti. (translate çevirisi)

Supernatural 8. Sezon 14. Bölüm Posteri

Supernatural Posteri

(büyük hali için posterin üzerine tıklayın.)

Supernatural 8. Sezon 14. Bölüm yani dizinin yayınlanacak en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica