Supernatural 8. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman?

24 Ocak 2013
466 kez görüntülendi

Supernatural 8. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman? Supernatural 8. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Supernatural 8. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman?

Supernatural dizisinin yeni bölümü, yani Supernatural 8. Sezon 12. Bölümü 30 Ocak, 2013 Çarşamba günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “As Time Goes By” olduğu açıklandı. Ek olarak Supernatural 8. Sezon 12. Bölüm Konusuna Supernatural hangi kanalda, saat kaçta? ve Supernatural 8. Sezon 12. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Dizi The CW Kanalında yayınlanıyor. Türkiye’de ise Dizimax vice kanalında yayınlanıyor.

Supernatural doğaüstü kısa konusu:  Winchester ailesi ve onlara bağlı olarak çevrelerinde meydana gelen doğaüstü ve mistik olaylar silsilesini içermektedir. John Winchester in eşi Mary Winchester’ın esrarengiz ve doğaüstü bir takım olaylar sonucunda bir yangında ölmesi hikayemizin başlangıç noktasını oluşturmaktadır.

Supernatural 8. Sezon 12. Bölüm

Sam ve Dean dedeleriyle buluşuyor – Henry Winchester (konuk yıldız Gil McKinney), kendi dedesi olduğunu iddia eden bir adam, bulabileceğiniz bilmek için talep onların otel odasında göründüğünde Sam ve Dean hayrete vardır. Henry Abbadon (konuk yıldız Alaina Huffman) adında bir iblis durdurmak için zaman gitti ve John yardım arıyordu. Henry, Sam ve Dean ile babaları ve Winchester kan hattı hakkında daha fazla bilgi edinmek. Serge Ladouceur Adam Cam tarafından yazılmış bölüm yönetti. (Translate ile çevrildi)

Supernatural 8. Sezon 12. Bölüm Posteri

Supernatural Posteri

(büyük hali için posterin üzerine tıklayın.)

Supernatural 8. Sezon 12. Bölüm yani dizinin yayınlanacak en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica