Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Supernatural 8. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

13 Aralık 2012
750 kez görüntülendi

Supernatural 8. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman? Supernatural 8. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Supernatural 8. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

Supernatural dizisinin yeni bölümü, yani Supernatural 8. Sezon 10. Bölümü 9 Ocak, 2013 Çarşamba günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Tom and Frayed” olduğu açıklandı. Ek olarak Supernatural 8. Sezon 10. Bölüm Konusuna Supernatural hangi kanalda, saat kaçta? ve Supernatural 8. sezon 10. bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Dizi The CW Kanalında yayınlanıyor.

Supernatural doğaüstü kısa konusu:  Winchester ailesi ve onlara bağlı olarak çevrelerinde meydana gelen doğaüstü ve mistik olaylar silsilesini içermektedir. John Winchester in eşi Mary Winchester’ın esrarengiz ve doğaüstü bir takım olaylar sonucunda bir yangında ölmesi hikayemizin başlangıç noktasını oluşturmaktadır.

Bu olaydan sonra Jonh Winchester ve oğulları Sam ve Dean bu olayın sorumlusu yaratığı avlamak için yollara düşerler, bu esnada karşılaştıkları bir çok yaratık ve doğaüstü olaylara da karışmadan edemezler. Zamanla artık bunu kendilerine meslek edinirler ama temel hedefleri olan annelerinin ölümüne yol açan yaratığı aramaktan da geri durmazlar.

Supernatural 8. Sezon 10. Bölüm Posteri

Supernatural Posteri

(büyük hali için posterin üzerine tıklayın.)

Supernatural 8. Sezon 10. Bölüm yani dizinin yayınlanacak en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica