Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Supernatural 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

26 Eylül 2012
935 kez görüntülendi

Supernatural 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı İzle – Yeni Bölüm  Ne Zaman Yayınlanacak ?

Tam 7 sezonu geride bıraktığımız ve uzun süredir beklediğimiz sonunda 8. sezon 1. bölüm fragmanı yayınlanan The CW kanalını vazgeçilmez dizilerinden biri olan Supernatural dizisinin yeni bölümü yani 8. Sezon 1. Bölümü 3 Ekim 2012, Çarşamba yayınlanacak.  Yeni bölümün adı “We Need To Talk About Kevin” olacağı açıklandı. Ayrıca  Supernatural 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı yayında aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz.Bilmeyenler için dizinin konusu:

Dizimiz Winchester ailesi ve onlara bağlı olarak çevrelerinde meydana gelen doğaüstü ve mistik olaylar silsilesini içermektedir. John Winchester in eşi Mary Winchester’ın esrarengiz ve doğaüstü bir takım olaylar sonucunda bir yangında ölmesi hikayemizin başlangıç noktasını oluşturmaktadır. Bu olaydan sonra Jonh Winchester ve oğulları Sam ve Dean bu olayın sorumlusu yaratığı avlamak için yollara düşerler, bu esnada karşılaştıkları bir çok yaratık ve doğaüstü olaylara da karışmadan edemezler. Zamanla artık bunu kendilerine meslek edinirler ama temel hedefleri olan annelerinin ölümüne yol açan yaratığı aramaktan da geri durmazlar.

İyi Seyirler Dileriz..

8. Sezon Posteri (büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Supernatural 8. Sezon 1. Bölüm İzle (FRAGMAN)

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/549005.mp4[/pro-player]

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica