Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Supernatural 12. Sezonu Onaylandı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

3 Mayıs 2016
36 kez görüntülendi

supernatural-12-sezon

Dizi severlerin beğeni ile izlediği aksiyon, gizem ve macera dolu dizi Supernatural’ın 11. Sezonu yayınlanmaya devam ederken 12. Sezon onayını da aldı.

supernatural-12-sezon
Babalarının ortadan kaybolması ile tekrar Dean ve Sam Winchester kardeşler bir araya gelerek babalarını arama yoluna düşerler. Avcılığı bırakan Sam ise babasını bulmak için tekrardan bu macera dolu yola dönecektir.  Küçük yaşta annesini kaybeden iki kardeş özellikle de Sam bu olayın travmasını üstünden hala atamamıştır. Annesinin başına gelenlerden kendisini sorumlu tutmaktadır. Macera, korku dolu hikayede Winchester kardeşler insanların gerçek hayatta var olmayan doğaüstü varlıkları avlayacaklardır. Dizi Winchester kardeşlerinin şeytan, hayalet, gibi varlıkları avlayarak yolda başlarından geçen olayları konu alıyor. Zaman zaman Dean ve Sam Winchester kardeşlerin geçmişteki hayatına da sürükleneceğiz Supernatural dizisini izlerken koltuklarınıza kilitleneceksiniz.

supernatural-yenisezon

Supernatural dizisi CW kanalının gelecek sezon için onay verdiği diziler arasına girmeye başladı. Dean ve Sam Winchester’ı gelecek sezon da TV ekranlarında görmeye devam edeceksiniz.

Peki Winchester kardeşleri 12. Sezon’da yine hangi zorluklar ve macera bekliyor? Bunu öğrenmek için gelecek sezonu merakla beklemeniz gerekiyor.

Sam ve Dean Winchester kardeşlerin hikayesi gelecek sezon Kasım ayı gibi korku severleri ile kaldığı yerden devam etmesi planlanıyor.

Supernatural dizisinin 11. Sezonu ise hala yayınlanmaya devam etmekte.

Supernatural 12. Sezonu Onaylandı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica