Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Sultanahmet Turistik Mobese Kameraları İzle

24 Nisan 2016
17 kez görüntülendi

sultan-ahmet-camii

İstanbul’u kim sevmez ki eğlence ve turistik yerler bakımından en zengin olan şehrimizdir İstanbul. Gezip görülecek yerlerden bir tanesidir. İstanbul’a gidip de hayran kalmamak mümkün mü hiç. İstanbul un en değerli tarihi yerlerinden bir tanesi de Sultanahmet’dir. Camisi ve gezilecek birçok tarihi yerleri ile meşhurdur İstanbul un incisi.Tarihi yerler seviyorsanız gitmeden önce bilgi alıp gidiyorsanız mutlaka uğramanız gereken bir yerdir. İstanbul’a gidip de bu yere uğramadan sakın geri dönmeyin.

sultan-ahmet-meydani

 

İstanbul’u gezip görenler kadar gezemeyenler de bir o kadar şanslılar bu konuda evlerinden oturdukları yerlerden İstanbul un Sultanahmet meydanını turistik mobese kameralarıyla gezip görebilirler. Adeta yaşıyormuşçasına hissini veren bu kameralarla gezmek bir o kadar da eğlencelidir. Bilgimizi kültürümüzü arttırma açısından da bizi bir artı daha katan bu uygulama ile can sıkıntımızı da gidermiş oluyoruz. Bölgenin tarihçesi ve sesli anlatım ile İstanbul bilgimize birçok yenilerini katmış oluyoruz. Fotoğraflar ile de bu yerlerin farklı açılarını öğrenmiş oluyoruz. Birçok insan gezmeye vakit harcayamaz iş durumdan ya da özel nedenlerden dolayı. Mobese turistik kamera uygulaması ile siz değil gezmek istediğiniz mekân sizin ayaklarınıza gelsin. Uygulamanın kolay kullanımı ile birkaç tıklamanız ile adeta mekânın içine girmiş gibi olursunuz. Hem kulanım kolaylığı hem de eğlenceli ve tarihi yer açısından bilgi verici oluşuyla harika bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer gezmeye vaktiniz yok ise bu uygulamayı kullanarak sizde tarihi mekânlar veya her mekân hakkında ve Sultanahmet Meydanı hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz. Hiç gidemeseniz bile gerçekten yaşıyormuş gibi gezip görmüş olursunuz. Mutlaka merak ettiğiniz yerleri gezmek istediğiniz yerleri kolay bir şekilde mobese uygulaması ile adeta oradaymışsınız gibi gezip görmenizi tavsiye ederim.

Anadolu Hisarı Turistik Mobese Kameraları İzle

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica