Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Subway Surfers Hileleri Hakkında

23 Ekim 2013
526 kez görüntülendi

Subway Surfers Resim

Subway Surfers Hileleri – iPhone, iPad, iPod, iOS ve Android Oyunu

Subway Surfers hileleri hakkında; Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim Subway Surfers gibi online cep telefonu oyunlarında yani iphone, ipad,ipod, ios ve android oyunlarda hile arayan siz değerli oyun sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim ki bu tamamen bir zaman kaybıdır, boş bir uğraştır neden diye soracak olursanız, Subway Surfers gibi online bir oyunda yapımcının kendi hile koymadıktan sonra (yapımcı firma para kazandığına göre hile koymayacaktır.) bu sebepten ötürü hile olmaz. Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sanıldığı gibi Subway Surfers Hile yolu ile sınırsız altın, sonsuz puan ve gold falan kazanamazsınız. Bu bugları yapımcı firma  fark ettiğinde hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre Subway Surfers oyununa para harcamadan hile ile sınırsız, altın,gold ve puan kazanamazsınız. Ayrıca belirteyim Subway Surfers jailbreaksiz hile yani dosya değiştirme yolu ile hile yapmaya çalışırsanız oyununuz %100 bozulacaktır, oynadığınız tüm kariyerinizi kaybedebilirsiniz bilginize.

Subway Surfers Yeni Oyunu Resim

Subway Surfers Hileleri Hakkında Önemli Uyarı

Subway Surfers Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video sitelerine Subway Surfers Hack tool gold 9999999 altın, puan hilesi, sınırsız altın kazanma programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın kanıp paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza ve telefonlarınıza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu yollar ile cihazınıza ve telefonunuza bulaşıyor.

Eğer bu tarz sitelerden dosya indirdiyseniz tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka telefonunuzu ve cihazınızı güvenilir bir virüs programına taratın. Bu yazımızdan, ücretsiz android virüs programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Son olarak şunuda belirteyim ve yazıma son vereyim Subway Surfers oyununun dosyalarını kırarak ve eski sürüm oyunlara farklı isimler örneğin: Sydney gibi isimler vererek oyunun bütün özellikleri açılmış halde apk dosyalarını bazı sitelerde paylaşılmaktadır. Googlede aratarak bulabilirsiniz. Ancak bunuda yapmanızı tavsiye etmiyorum çünkü mevcut oyununuzdan aldığınız zevk tamamen kayboluyor ve oyundan tamamen soğuyorsunuz. Tercih sizin iyi oyunlar dilerim.

Konu hakkında yorum ve görüşlerinizi eksik etmeyin lütfen…

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica