Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Star TV Sevgili Dünürüm Başvuru Formu

28 Mart 2013
645 kez görüntülendi

Star TV Sevgili Dünürüm Başvuru Formu – Sevgili Dünürüm Yarışmasına Nasıl Gidilir?

Star TV ekranlarında hafta içi her gün saat 13:00’da yayınlanan, Mükemmel bir düğün ile evlenmek isteyen çiftlerin hayallerini gerçekleştiren, Sevgili Dünürüm programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Sevgili Dünürüm programına nasıl katılırım? Sevgili Dünürüm Başvuru formu nerede? Sevgili Dünürüm Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda. Star TV Sevgili Dünürüm Başvuru Formu Doldur.

Star TV Sevgili Dünürüm Başvuru Formu

Sevgili Dünürüm Yarışma programına ben hiç katılmadım ama araştırdım buldum ve bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur evet konumuza geri dönecek olursak konumuz Sevgili Dünürüm Programına Nasıl Başvurabilirim? evet aşağıda yazdığım gibi katılabilirsiniz. Sevgili Dünürüm Programına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Star TV Sevgili Dünürüm Programı Hakkında Bilgiler

Hayalinizdeki düğünü ‘Sevgili Dünürüm’le gerçekleştiriyor.

Star ekranlarında hafta içi ekrana gelecek  ‘Sevgili Dünürüm’ rüya gibi bir düğünle  evlenmek isteyen genç çiftlerin hayallerini gerçekleştirecek.

Anneler gerçekten her şeyin en iyisini bilir mi?

Hafta içi her gün ekrana gelecek Sevgili Dünürüm’de çiftler düğünlerinin tüm organizasyonunu A’dan Z’ye kayınvalidelerine devredecek. İki dünür evlatlarının düğün organizasyonunu gönüllerince planlamak için tatlı bir rekabete girecek, kaybeden anne ise diğerinin yardımcısı olacak ve ‘sevgili dünürü’nün isteklerini yerine getirecek.

Düğünlerinin planlanmasında Aslı Kuseyrioğlu kayınvalidelere hazırlıklar sırasında destek olacak.

4 gün hazırlık, 5. gün düğün

Dünürler elbirliğiyle, gelinlikten mekan seçimine kına gecesinden davetiyeye, saç ve makyajdan düğün pastasına kadar düğünle ilgili tüm detayları 4 gün içerisinde tamamlayacak, 5 gün ise çiftimiz sonsuz mutluluğa hayal ettikleri bir düğünle adım atacak.

Yayın Günü: Hafta içi her gün
Yayın saati: 13.00

Star TV Sevgili Dünürüm Başvuru Formu

Star TV Sevgili Dünürüm Başvuru Formu

Star TV ekranlarında yayınlanan Sevgili Dünürüm programına katılmak ve bilgi,  başvuru formu bağlantısı için BURAYA TIKLAYIN.

Sevgili Dünürüm – Seyirci Başvuru Formu:

Daha fazla video, resim,fragman ve geçmiş bölümleri için web adresi: http://www.startv.com.tr/program/sevgili-dunurum/

Sayfanın Konuları: Sevgili Dünürüm mülakat, Sevgili Dünürüm kimler katılabilir, Sevgili Dünürüm nasıl katılınır, Sevgili Dünürüm izleyici olarak nasıl katılınır, Sevgili Dünürüm yarısmasına nasıl gidilir, Sevgili Dünürüm yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir,Sevgili Dünürüm yarışmasına nasıl gidilir, Sevgili Dünürüm, Sevgili Dünürüm oyunu, Sevgili Dünürüm yarışma, Sevgili Dünürüm, Sevgili Dünürüm seyirci olarak nasıl gidilir, Sevgili Dünürüm programına nasıl gidilir

DMCA.com

Yorumlar

  1. ruya diyor ki:

    selam

Yorum Yaz

Yandex.Metrica