Star Tv Kimsin Sen Yarışma Programına Nasıl Gidilir

16 Şubat 2010
598 kez görüntülendi

Star Tv’de Yayınlanan Mustafa Sandal’ın Sunduğu Kimsin Sen Yarışma Programına  Nasıl Gidilir? Kimsin Sen Yarışma Programına Nasıl Gidilir? Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Kimsin Sen Yarışma Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir Star Tv Kimsin Sen Yarışma Programına Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz.

Kimsin Sen Yarışması Mustafa Sandal

Star Tv Kimsin Sen Hafta içi her gün 16:45

“Adamı bir bakışta tanırım!” diyenler 15 Şubat’tan itibaren Star’da!

Star TV, 15 Şubat Pazartesi günü itibariyle yepyeni bir yarışmayı izleyicileriyle buluşturuyor: “Kimsin Sen?”.
Sunuculuğunu Mustafa Sandal’ın üstlendiği “Kimsin Sen?”de yarışmacılar, belirli tanımlamalar ve gözlemler yardımıyla 12 kişiyi deşifre etmeye çalışıyor.

12 kişinin, bir yarışmacı tarafından tanımlamalarla eşleştirilmeye çalışıldığı “Kimsin Sen?”, Mustafa Sandal’ın sunumuyla 15 Şubat’tan itibaren Star TV izleyicileriyle buluşuyor.

“Yıldırım çarpmış kişi”, “baklavacı”, “1985 Türkiye Güzeli”, “ev hanımı”, “pilot”, “çiçekçi”, “kalp cerrahı” ve benzeri tanımlamalara uygun kişileri bulan yarışmacıyı 150.000 TL ödül bekliyor.

Bugüne dek dünyanın 17 ülkesinde izleyicileri ekran başına bağladıktan sonra şimdi de Türk seyircilerin beğenisine sunulan “Kimsin Sen?”de doğru tanımlamayı doğru kişiyle özdeşleştirmenin yolu ise ipuçlarını iyi değerlendirip, doğru gözlem yapmaktan geçiyor.

Her bölümde yer alan on iki  kişi program boyunca “yabancı” olarak adlandırıyor. Yabancılarla kesinlikle konuşmayan yarışmacı; yabancıların duruşuna, fiziksel özelliklerine, kıyafetlerine, takılarına bakarak tanımaya çalışıyor.

“Adamı bir bakışta tanırım” diyen herkese kapılarını açan “Kimsin Sen?”, hafta içi her gün “Uğur Dündar’la Star Haber” öncesinde saat 16.45’da ekrana geliyor!

Star Tv’de Yayınlanan Mustafa Sandal’ın Sunduğu Star Tv Kimsin Sen Yarışma Programına  katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.startv.com.tr/program/kimsin-sen-356.html

Star Tv Kimsin Sen Yarışma Programına Nasıl Gidilir Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica