Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Star TV, İnan Bana Başvuru Formu

25 Kasım 2013
2.026 kez görüntülendi

Star TV İnan Bana Başvuru Formu

Star TV, İnan Bana Başvuru Formu – İnan Bana Yarışma Programına Nasıl Gidilir?

Star TV televizyon kanalında Cumartesi günleri saat 17:15’de yayınlanan, Sunuculuğunu Serhat Kılıç’ın yaptığı İnan Bana yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? İnan Bana Star TV yeni yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? İnan Bana yarışma programına katılmak için istenilen bilgiler nelerdir? mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer alacaktır.

İnan Bana Yarışma programı Star TV ekranlarından duyuruldu ve Cumartesi günleri saat 17:15′de yayınlanmaya başladı. İnan Bana Yarışmasına katılmak isteyenler için gerekli bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur, evet konumuza geri dönecek olursak konumuz, İnan Bana Yarışması Programına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. İnan Bana Çocuk Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Star TV, İnan Bana Yarışması Başvuru Formu Hakkında Bilgiler

Star TV İnan Bana Yarışmasının Formatı Nedir?

Çocuklarınızın eğlenceli hayal dünyasını bu yarışmada keşfetmeye hazır mısınız? Yayınlanan her bölümünde farklı çocukları konuk edecek programı ekranların en çok güldüren oyuncusu Serhat Kılıç sunacak. “İnan Bana” aileniz ile birlikte keyifle izleyeceğiniz, çocuklara dürüst olma ve doğru söyleme konusunda örnek teşkil edecek çok eğlenceli bir yarışma programı. Yarışmaya katılan 4 ila 8 yaş arasındaki çocuklar güya “doğruluk makinası” na bağlı olduklarını sanacaklar ve  sorulan sorulara verdikleri her hatalı cevapta makina harekete geçecek.

Programa katılan çocuklar bu doğruluk yarışında bütün temiz ve saf  cevapları ile kimi zaman kendi yaşlarından beklenmeyecek cesaret ve dürüstlükleri ile ve bazen de verdikleri hazır cevaplarla izleyenleri şaşkına çevirecekler.

İnan Bana Başvuru İşlemleri;

Programa yarışmacı olarak katılmak için; İnan Bana programı resmi sayfasından sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak başvuru yapabilirsiniz. İzleyici ve seyirci olarak katılmak istiyorsanız Star TV izleyici temsilciliklerine başvurabilirsiniz.

Başvurular için resmi site adresi:  http://www.startv.com.tr/program/inan-bana/basvuru

Sayfanın Konuları:  İnan Bana mülakat, İnan Bana kimler katılabilir, İnan Bana nasıl katılınır, İnan Bana programına nasıl gidilir?

DMCA.com

Yorumlar

 1. tunahan diyor ki:

  bende bu yarışmaya katılacağım
  adresim: alanya mahmutlar cebeci 9 sitesi kat 3 no 12

 2. hasan diyor ki:

  bende katılacağım

 3. hasan diyor ki:

  çok iyi bişey

 4. Irmak diyor ki:

  ben ırmak ın ablarıyım kardeşim bu yarışmayı çok istiyor TEL 053581515**

 5. Esma ceren diyor ki:

  Sesime güveniyorum bu yarışmayı kazancam tel 053217447**

Yorum Yaz

Yandex.Metrica