Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Star Tv “Evimiz Lokanta Yarışması”

21 Kasım 2009
1.024 kez görüntülendi

startv

Star Tv Ekranlarında Yep Yeni Bir Yarışma Programı Başlıyor Adı Evimiz Lokanta Yarışması olacak olan yemek yarışmasını star tv’nin internet sitesinden araştırdık ama kayda değer hiç bir konu bulamadık.

Star Tv “Evimiz Lokanta Yarışması” yemekteyiz programının formatına benziyor fakat bunda değişik olan konu kendi evimizi lokantaya çeviriyoruz ve yarışmacılardan izleyicilerden puan alarak finale doğru ilerliyoruz şahsen fragmandan ben böyle anladım sizinde Star Tv “Evimiz Lokanta Yarışması” hakkında bilginiz var ise yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. son olarak yarışmada baya büyük ödüller olduğunu duyduk bilginize.

Star Tv “Evimiz Lokanta Yarışması” Hakkında Tüm bilgileri buradan ve sitemizden takip edebilirsiniz. Başvurularınızı Yorum Olarak yapabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. mustafa sayın diyor ki:

    he birde yeri gelmişken söyleyim yarışmada büyük ödül varmış hep lüx semtlerden insanları seçiyorlar böyle yarışmalara halk yarışmıyorki zaten üst tabaka insanlar katılır böyle yarışmalara sonuçta evde büyük bir yemek masası olmak zorunda bırakın evimizde yemek masasını yemeğe ekmeği zor buluyoruz.

  2. mustafa sayın diyor ki:

    Bence bu yarışma tutmaz neden derseniz yemekteyiz programı izlenmyor artık halk bıktı halk aç bunlarda resmen halk ile dalga geçiyorlar. Kınıyorum

Yorum Yaz

Yandex.Metrica