Star Tv Çocuk Oyuncağı Yarışması Başvuru Formu

18 Haziran 2013
1.086 kez görüntülendi

Star Tv Çocuk Oyuncağı Yarışması Başvuru Formu – Çocuk Oyuncağı Yarışmasına Nasıl Gidilir?

star tv çocuk oyuncağı yarışması

Yakın zamanda Star Tv ekranlarında başlayacak olan,Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin yapacağı Çocuk Oyuncağı Yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Çocuk Oyuncağı Yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? Çocuk Oyuncağı Yarışması Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer alacaktır.

Çocuk Oyuncağı Yarışma programı henüz yayınlanmaya başlamadı ama çok yakında başlayacak. Çocuk Oyuncağı Yarışması hakkında bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur, evet konumuza geri dönecek olursak konumuz, Çocuk Oyuncağı Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Çocuk Oyuncağı Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Star Tv Çocuk Oyuncağı Yarışması Hakkında Bilgiler

Çocuk Oyuncağı Yarışması Yarışmasının Formatı Nedir?

Bebekler hakkında bilinen tek şey ne yapacaklarının tahmin bile edilemeyeceği!

Çocuğunuz Kaç Çikolatayı Yemeden Bir Kutuya Koyabilir?
Kaç Tane Kremalı Bisküviyi Üst Üste Dizebilir?
Peki Avaz Avaz Söylediği Şarkıyı Tahmin Edebilir misiniz?

Büyükler tahmin ediyor, minikler seçimini yapıyor. Çocuğunuzu ne kadar tanıdığınızı eğlenerek öğrenin!

İlk Olarak Amerika’da Yayına Başlayan Ve Ardından Bütün Dünyaya Yayılan “Çocuk Oyuncağı” – Bet On Your Baby Çok Yakında Star’da Başlıyor.

Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin yapacağı, en küçüğü 24 aylık, en büyüğü 36 aylık bebekler ve anne – babalarının katılacağı bu yepyeni programda, bebekler oyun oynayacak, aileler bebeğin ne yapacağını, nasıl davranacağını tahmin edecekler.

Amerika’da ABC kanalında pazar akşamları Prime Time’da yayınlanan “Çocuk Oyuncağı” başladığı günden bu yana ratingleri alt üst ediyor. Her hafta yükselen izlenme oranları ile Oscar’lı ünlü yönetmen Spielberg’in televizyon hiti Smash’i geride bırakan program, halen Brezilya’dan Avustralya’ya, Ukrayna’dan Hindistan’a kadar çok sayıda ülkede yayına hazırlanıyor.

Yakında Star’da başlayacak olan “Çocuk Oyuncağı”nda bebekler oyun oynayacak, aileleri ise onların neyi nasıl ya da ne kadar yapacağını tahmin etmeye çalışacak. Bebeğinin ne yapacağını en iyi tahmin eden anne ve baba büyük ödülün sahibi olacak.

Star Tv Çocuk Oyuncağı Yarışması Başvuru Formu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Çocuk Oyuncağı Yarışması yarışma programına katılmak için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklayın: http://www.startv.com.tr/program/cocuk-oyuncagi/basvuru

Sayfanın Konuları:   Çocuk Oyuncağı Yarışması mülakat, Çocuk Oyuncağı Yarışması kimler katılabilir, Çocuk Oyuncağı Yarışması nasıl katılınır, Çocuk Oyuncağı Yarışması izleyici olarak nasıl katılınır, Çocuk Oyuncağı Yarışması yarısmasına nasıl gidilir, Çocuk Oyuncağı Yarışması yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir,Çocuk Oyuncağı Yarışması yarışmasına nasıl gidilir, Çocuk Oyuncağı Yarışması, Çocuk Oyuncağı Yarışması oyunu, Çocuk Oyuncağı Yarışması yarışma, Çocuk Oyuncağı Yarışması, Çocuk Oyuncağı Yarışması seyirci olarak nasıl gidilir, Çocuk Oyuncağı Yarışması programına nasıl gidilir?

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica