Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

SSK Tepecik Doğum Hastanesi Randevu Alma

18 Aralık 2009
9.441 kez görüntülendi

SSK Tepecik Doğum Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası SSK Tepecik Doğum Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

SSK Tepecik Doğum Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Online Randevu İçin Linkhttp://www.tepecikhastanesi.gov.tr/  –  http://85.111.7.201/Vatandas/giris.jsp

Online Labaratuvar Sonuçları İçin Link: http://www.tepecikhastanesi.gov.tr/index.php?page_id=lab

Telefon Randevu : Tel: ( 232 ) 4696969

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Baştabipliği Adres Bilgileri

Posta Adresi : Gaziler Cd. No:468 Yenişehir – İzmir

Tel: ( 232 ) 4696969 Fax: ( 232 ) 433 07 56
Sistem Nasıl Çalışır?

SSK Tepecik Doğum Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası SSK Tepecik Doğum Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. SSK Tepecik Doğum Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin SSK Tepecik Doğum Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

SSK Tepecik Doğum Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

SSK Tepecik Doğum Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

SSK Tepecik Doğum Hastanesi Randevu Alma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. Mehmet diyor ki:

  Aklınız varsa İzmir tepecik doğum araştırma hastanesine gitmeyin eşimin riskli erken doğumu vardı oraya sevk ettiler Allah kimseye oraya dusurmesin rezalet dogumhaneleri bile kasaphane gibi çoğunluğu sezaryanlik almiyolar doktorlardan sorun yok ama doğum hanedeki personelleri hiç iyi davranmiyolar hakaretler dalga gecmeleri yok böle bisey ben kulağıma duydum doğumhane kapısında beklerken Allaha şükür çıkardım ordan başka yerlere dusundun ve araştırın Rica ediyorum sizden orası aklınıza gelmesin hijenik diye bisi yok

 2. sultan diyor ki:

  Selamünaleyküm ben riskli gebelik bölümünden randevu almak istiyorum ama alamıyorum nasıl yapmam gerekiyor

 3. selen diyor ki:

  müge hanım en iyi doğum doktoru ege doğum hastanesinde cüneyt eftal mete şimdiden gözünüz aydın

 4. Marmara Haber diyor ki:

  Hastanenin (0232) 469 69 69 numaralı santral telefonunu arayarak öğrenebilirsiniz.

 5. sultan diyor ki:

  ben 12 haftalık hamileğim ikili tarama testi yaptırcam sosyal güvencem yok tepecik kadın doğum hastanesi ne kadar ücretle yapar bilginiz varmı acaba?yada nasıl öğrenebiliriz?

 6. Utkan diyor ki:

  psikiyatri den mhrs 182 den randevu aldım çok ilgililer

 7. burcu diyor ki:

  mhrs ile kadın doğumdan randevu aldım az önce randevu nasıl alamıyorsunuz anlamış değilim aman sağlık önemli dikkat edin hele hele hamile iseniz.

 8. Marmara Haber diyor ki:

  Aydanur hanım MHRS ile resmi siteden randevu alamıyorsanız MHRS Alo 182 Telefonla Randevu Nasıl Alınır? konu başlıklı makalemizi okuyun lütfen.

 9. aydanur diyor ki:

  MHRS üzerinden kaç gündür randevu almayı deniyorum olmuyor hep dolu görünüyor nasıl iştir bu

 10. müge diyor ki:

  kasımda ablamın doğumu var ve tepecik doğum hastanesini düşünüyorlar. söyleyebileceğiniz normal doğum için en iyi doktorlardan birini yazarmısınız çok acil. şimdiden teşekkürler..

Yorum Yaz

Yandex.Metrica