Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

SSK İzmir Aliağa Hastanesi Randevu Alma

18 Aralık 2009
1.093 kez görüntülendi

SSK İzmir Aliağa Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası SSK İzmir Aliağa Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

SSK İzmir Aliağa Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.
İzmir Aliağa Hastanesi Online Randevu: http://hastane.aliagadh.gov.tr

Online Labaratuvar Sonuçları: http://hastane.aliagadh.gov.tr:82/lab/

Aliağa Hastanesi Randevu Telefon: 0232 616 27 00

Sistem Nasıl Çalışır?

SSK İzmir Aliağa Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası SSK İzmir Aliağa Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. SSK İzmir Aliağa Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin SSK İzmir Aliağa Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

SSK İzmir Aliağa Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

SSK İzmir Aliağa Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

SSK İzmir Aliağa Hastanesi Randevu Alma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. kenan dedi ki:

    yarın saat 10 da kadın hastalıkları bölümüne poliklnik 3 randevusu rica edilir.

  2. Kemal Yapar dedi ki:

    hastane dediğin böyle olur çalışanlar işlerini layıkı ile yapıyor.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica