Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Spartacus War of the Damned 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

6 Nisan 2013
675 kez görüntülendi

Spartacus War of the Damned 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman? – Spartacus 3. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Spartacus War of the Damned 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

Spartacus dizisinin yeni bölümü, yani Spartacus War of the Damned 3. Sezon 10. Bölümü 12 Nisan, 2013 Cuma günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Victory” olduğu açıklandı. Ek olarak Spartacus War of the Damned 3. Sezon 10. Bölüm Konusuna Spartacus  hangi kanalda, saat kaçta? ve Spartacus War of the Damned 3. Sezon 10. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Spartacus War of the Damned 3. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ streamer=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/04/Spartacus-War-of-the-Damned-3.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/700059.mp4[/pro-player]

Spartacus War of the Damned dizisinin konu özeti: Romalıların ihanetine uğradı, köleliğe zorlandı ve bir gladyatör olarak yeniden doğdu. Çizgi roman estetiğinin ve ileri görsel efekt teknolojilerinin tüm nimetlerinden yararlanılarak çekilen Spartacüs: War of the Damned, yurdundan ve sevdiği kadından koparılan bir adamın, kanlı arenalarda küllerinden doğuş öyküsünü anlatıyor. O artık ateşli tutkuların esiri olmuş ve gaddarca yönetilen bir dünyada mücadele vermek zorunda. Spartakus hayatta kalmak için sıradan bir adamdan ve bir gladyatörden çok daha fazlası olmalı. O, bir efsaneye dönüşmeli. Tarihin en asi kahramanı, televizyonu fethetmeye hazırlanıyor. Spartacus: War of the Damned ile Romalıları dize getiren efsaneyi izlemeye devam edeceksiniz. Spartacus War of the Damned 3. Sezon hangi kanalda yayınlanıyor sorusunun cevabı ise Starz kanalıdır.

Spartacus War of the Damned 3. Sezon 10. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Spartacus War of the Damned 3. Sezon 10. Bölüm Posteri

Spartacus War of the Damned 3. Sezon 10. Bölüm  yani yayınlanacak en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica