Sonbahar Kış Erkek Bot Modelleri

4 Aralık 2013
505 kez görüntülendi

Kışlık erkek bot modelleri Dockers, Lumberjack bot tavsiyeleri

2014 Yeni Sezon Kışlık Erkek Bot Modası

Erkekler için kış aylarında kullanılan tek tarz ayakkabı botlardır. Bayanlar kadar fazla çeşit imkanı olmasada estetik ve kaliteli görünüm erkekler içinde çok önemlidir. Sonbahar kış erkek bot modelleri tercihe göre uzun yada bilekte biten çeşitleri de vardır. Kar ve yağmurun ayakkabılarda bıraktığı lekelere imkan vermemek için aldığınız botun derisinin kalitesine dikkat etmelisiniz.

Giyim tarzınıza göre bot modelleri diz altına kadar uzamakta. Bilekte biten modellerini takım elbise altında kullanmak bile mümkün. Sonbahar kış erkek bot modelleri çok fazla renk çeşidi sunmasada kişisel tercihe göre renkli tarzda modellere ulaşmak mümkün. Bot seçimi yaparken ayakkabınızın kalitesine dikkat etmelisiniz. Kış aylarında kullanabileceğiniz bot modelleri tercih ederken ayakkabınızın kardaki tutuculuğuna özen göstermelisiniz.

Sonbahar kış erkek bot modelleri arasında bağacıklı ve fermuarlı modellerini bulmak mümkün. Klasik tarzı seviyorsanız bot gibi büyük gözükmeyen deri kaplı ayakkabıları kullanmak yine tercihinize kalmış. Gündelik yaşantınızda rahatça kullanabileceğiniz botları seçerken ayaklarınızın rahatlığına dikkat edin. Sert ve koruyucu yapıda olan botlar ayaklarınıza rahatça uyum sağlamalıdır. Sonbahar kış erkek bot modelleri spor tarzda da üretilmekte. Çeşitli markaların tasarımlarına bakmanız size çeşit bakımından fikir vermekte yardımcı olacaktır. Günümüzde spor kıyafetlerin altına bile giyilen botlarda lacivert, koyu mavi, açık mavi, siyah, gri ve son zamanlarda yaygın görülen tarçın rengi kullanılmaktadır.

Yukarıda resim galerimizde yer alan Dockers, Lumberjack ve Mytrax marka bot modellerini http://www.flo.com.tr/erkek-bot-modelleri.html sayfasını ziyaret ederek inceleyebilir, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. ahmet diyor ki:

    lütfen FLO nun bayiliğini bırakın. şikayetleri bir inceleyin. Haram paradan uzak durun. BİR DOST

Yorum Yaz

Yandex.Metrica