Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma, MHRS

6 Ocak 2014
451 kez görüntülendi

Söke Ağız ve Diş Hastanesi Fotoğraf

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma – Söke Diş Hastanesi MHRS Randevu Al

Bu sayfamızı, Aydın Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma ve  İnternet’ten online randevu alma sistemi değiştiği için ziyaretçilerimizi mhrs ile Söke adsm randevu alma konusunda detaylı bilgilendirmek için hazırladık. Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden mhrs ile İnternet’den online randevu almak için yapmanız gerekenler yazımızın devamında anlatılmaktadır.

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Aydın Söke Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu almak için aşağıdaki MHRS internet adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr/

Telefon ile Randevu : 182 veya bilgi için danışma hattı : 512 87 87

Yandal Randevu: –

MHRS ile İnternet üzerinden randevu alma sistemini bilmiyorsanız öğrenmek için buraya tıklayın.

Hastane Adı: Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Adres: Konak Mah. Aydın Cad. No : 60 Eski Devlet Hastanesi Binası Söke / AYDIN
Telefon:   0 (256) 512 87 87
Faks:   0 (256) 512 88 87
Web :  http://sokeadsm.gov.tr/
Email: [email protected]

Söke Ağız  ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Çalışma saatleri Söke Ağız ve diş sağlığı merkezi hastanesi  Hafta içi her gün 08:00 – 17:00, Vardiya Kliniği Hafta içi 17:00 – 23:00, Hafta sonu ve Resmi Tatillerde 08:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yemeğe çıkma saatileri ise 12:00-13:00 ve 17:00-18:00 olarak düzenlenmiştir.

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası


Daha Büyük Görüntüle

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hastane Randevu Sistemi (MHRS) konusunda ve hastane bilgileri hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir yer olursa aşağıda bulunan yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz.

Sayfanın Konuları: Söke Ağız ve Diş Hastanesi Diş Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Söke Ağız ve Diş Hastanesi Online Diş Randevusu Alma, Söke Ağız ve Diş Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Söke Ağız ve Diş Hastanesi Telefondan Randevu Alma, Hastane Randevu Alma, Söke Ağız ve Diş Hastanesi Diş Sağlığı Merkezi randevu alma,  Söke Ağız ve Diş Hastanesi Diş Numarası Alma, Diş Sırası Alma, Diş Protezi Randevu alma, Protez randevu, Diş Tedavi randevu

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica