Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Şırnak Cizre Resimleri

15 Ocak 2010
1.362 kez görüntülendi

Şırnak Cizre Resimleri ve Fotoğrafları

Bu Web Sayfası Şırnak Cizre ile ilgili Resim ve Fotoğraf Galerisi Oluşturmak Amacı ile Kurulmuştur.

Şırnak Cizre resimleri sayfasından, internetteki başlıca kaynakların arşivindeki tüm resimlere ulaşabilir ve Kendi çektiğiniz resimleri , fotoğrafları yükleyebilirsiniz. Şırnak Cizre ile ilgili fotoğrafları görebilirsiniz ve kendi çektiğiniz resimleri bu sayfadan sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bu sayfadan Şırnak Cizre manzaralarını bulabilirsiniz ve bilgisayarınızda bulunan Şırnak Cizre manzara resimlerinizi yükleyebilirsiniz.
Şırnak Cizre panoraması, Şırnak Cizre kuşbakışı görüntüleri, Şırnak Cizre turistik yerleri, Şırnak Cizre tarihi binalarının ve evlerinin fotolarını da edinebilirsiniz, bu sayfadan paylaşabilir, bilgisayarınızdan yükleyebilirsiniz.

Şırnak Cizre ilçesinin ziyaretçilerimiz tarafından gönderilmiş resimleri aşağıda listelenmiştir.

Şırnak Cizre ilçesinin hiç resmi listelenmemişse yada elinizde Şırnak Cizre resimleri var ise sitemizin alt kısmında bulunan resim yükleme formundan faydalanabilirsiniz, resimlerinizin bu sayfada gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Şırnak Cizre ile ilgili Resim Yüklemek için BURAYA TIKLAYIN


Sayfanın konuları: Şırnak Cizre Resimleri, Şırnak Cizre Fotoğrafları, Şırnak Cizre Manzaraları, Şırnak Cizre Resim, Şırnak Cizre Panoraması, Şırnak Cizre Görüntüleri, Şırnak Cizre Eski Resimleri, Şırnak Cizre Tarihi Binaları, Şırnak Cizre Evleri, Köy Resimleri Şırnak Cizre Eski Resimleri, Şırnak Cizre Turistik Resimler, Şırnak Cizre Kuşbakışı, Şırnak Cizre Manzaraları, Şırnak Cizre Kartpostal.

DMCA.com

Yorumlar

  1. suzdâr diyor ki:

    ah benim güzel memleketim bi bilsen mın çıka beryatè kıriyè ama bekle gelecem ilk önce toprağını öpüp koklicam burnumda tütüyorsun CIZİRA_BOTAN

Yorum Yaz

Yandex.Metrica