Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi Randevu Alma

15 Aralık 2009
1.046 kez görüntülendi

Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma Sistemine Henüz Geçmemiştir.

Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi’nden Telefon İle Randevu Alabilirsiniz. İletişim Bilgileri Aşşağıdaki Gibidir. Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesinin iletişim bilgileri güncel değilse lütfen yorum bölümünden bizi bilgilendirin yenileyelim.

Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri

TEL : 212 653 13 17 – 654 37 66

ADRES :Mahmutbey Yolu Cad. No: 55 / Sirinevler / İSTANBUL

Şirinevler Büyük Anadolu Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica