Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Sinemalarda Bu Hafta

7 Nisan 2016
13 kez görüntülendi

Sinemalarda Bu Hafta Hangi Filmler Var?

Sinemalarda gösterime yeni giren ya da halen gösterimde olan filmlerle ilgili bu makalede kısa bir bilgi sunacağız.

Küçük Esnaf

Yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı filmin başrollerinde İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Zeynep Koçak ve Cengiz Bozkurt yer alıyor. Komedi – Romantik türündeki filmin konusu şu şekilde; Kendi halinde bir çilingir olan Berhudar, babasının vefatından önce mafyadan aldığı borcun üstüne kalmasıyla kendisini ardı arkası kesilmeyen olayların içinde bulur. Aşktan, arkadaşlıktan ve aileden bahseden komedi filmleri arasında yerini alan yapım, 8 Nisan’da gösterime girdi.
kucuk-esnaf

Batman V Superman: Adaletin Şafağı

Man of Steel’daki büyük mücadelenin ardından Metropolis tam bir enkaza dönmüştür. Bu yeni dünya düzeninde Superman de tartışılan bir figür haline gelmiştir. Bazıları için hala umudun simgesi olan kahraman, sayısı giderek artan bir kesim tarafından ise dünyanın varlığına en büyük tehdit olarak görülmektedir. Bruce Wayne de Superman’i zararlı bulanlardandır ve onun verdiği zararları düzeltebilmek için Gotham’da Metropolis’e gelir. İlk andan itibaren birbirinden hoşlanmayan ikili arasındaki mücadele amansız olur, ancak Lex Luthor’un yarattığı Doomsday bütün Metropolis için en büyük düşman haline gelince, Wonder Woman’ın da yardımıyla onu alt etmek için güçlerini birleştirirler. 25 Mart’ta gösterime giren başrollerini Ben Affleck, Henry Cavill, Jesse Eisenberg’in oynadığı film hala vizyonda.

batman-superman

Deliormanlı

Ekranların sevilen çiftlerinden olan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay ikilisinin başrollerini oynadığı filmin yönetmenliğini Murat Şeker yapıyor. “Deliormanlı” lakabıyla bilinen Avrupa Şampiyonu milli boksör Savaş Türkyılmaz eşini kaybettikten sonra ringlere veda eder. Annesinin geçirdiği rahatsızlık sonrası gerekli parayı bulmak İçin tekrar ringlere dönen boksörü takip eden ve hikayesini merak eden bir gazeteci peşine takılır. Final maçına hazırlanırken bir mafya babasının onu engellemeye çalışmasını konu alan filmde Gürkan Uygun da rol alıyor.

Sinemalarda Bu Hafta Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica