Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Silkroad Online Ver. 1.321 download (Son Sürüm)

16 Mart 2010
2.841 kez görüntülendi

Silkroad Online Son Sürüm Tıkla İndir

En Son Update Legend VII Mysterious Temple of Jupiter Update. (Ver. 1.321)

Son günlerde silkroad online oyununa çok update ve yenilik geldi bilgisayarına format atan yada yeniden oyuna başlamak isteyen kişiler silkroadı bilgisayarlarına yükleyemez, kuramaz oldular.

Bildiğiniz gibi GameShell üzerınden çekilen linklerde arızalı. silkroadonline.net resmi sitesi üzerinden 1.4gb lik dosyayı indirirseniz. oyunu çalıştırabilirsiniz.

Silkroadonline son sürümü indirerek sorunsuz olarak kurmak için yapmanız gerekenleri sırası ile anlatıyorum öncelikle http://www.joymax.com/silkroad/ sitesine girin üyeliğiniz varsa login olun eğer üyeliğiniz yoksa kayıt olmanız gerekiyor. Ben login olduğunuz varsayarak devam ediyorum.

Silkroadonline resmi sitesine login olduktan sonra yukarıda resimde gösterdiğim ok işaretlerinden birine tıklayın ikiside aynı sayfaya gidiyor.

1. Resimde görüldüğü üzere FULL CLİENT yazan görsele tıklıyoruz. 2.5 mb boyutunda bir dosya indireceksiniz ona çift tıklayın. Daha sonra size silkroadı nereye yüklemek istediğinizi soracak adımları takip edin indirme işlemi biraz uzun sürebilir.

Download bittikten sonra normal silkroad kurulumumuzu yapabilirsiniz. Kurulum bittikten sonra silkroadonline kısa yolunu masa üstüne atacaktır. Ona çift tıkladıktan sonra kısa bir update yapar artık oyunumuzu rahatlıkla oynayabiliriz.

Takıldığınız bir konu olursa yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz. Bizden bu kadar ne diyelim bol novalar.

SİTEMİZDEN İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARI LÜTFEN VİRUS TARAMASINDAN GEÇİRİNİZ.


DMCA.com

Yorumlar

  1. ibrahim diyor ki:

    sikroda çarın 1 degilde 2 şifresin kaldırın

Yorum Yaz

Yandex.Metrica