Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Show TV, Var mısın? Yok musun? Yarışması Başvuru Formu

27 Ağustos 2013
892 kez görüntülendi

Ahmet Çakar Var Mısın Yok Musun Resim

Show TV, Var mısın? Yok musun? Yarışması Başvuru Formu – Var mısın? Yok musun? Yarışmasına Nasıl Gidilir?

Çok yakında Eylül 2013 tarihinde Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan, sunuculuğunu Ahmet Çakar’ın yapacağı Var mısın? Yok musun? Yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Var mısın? Yok musun? yeni sezon yarışma programına nasıl katılırım? 2013 – 2014 Başvuru formu nerede? Var mısın? Yok musun? Yarışması Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer alacaktır.

Var mısın? Yok musun? Yarışma programı Show TV ekranlarından duyuruldu yayınlanma tarihi olarakta Eylül 2013 olduğu açıklandı. Bu bağlamda, Var mısın? Yok musun? Yarışması hakkında bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur, evet konumuza geri dönecek olursak konumuz, Var mısın? Yok musun? Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Var mısın? Yok musun? Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Varmısın Yokmusun Ahmet Çakar Resim

Show TV Var mısın? Yok musun? Yarışması Başvuru Formu Hakkında Bilgiler

Var mısın? Yok musun? Yarışmasının Formatı Nedir?

Yarışmanın formatını bilmeyen yoktur sanırım ama ben genede hatırlatma amacı ile yazayım. 24 yarışmacı yarışma öncesi 24 kutuyu sıra ile seçtikten sonra, yarışmacılardan biri kura ile o günün yarışmacısı oluyor. Geriye kalan 23 kutu ise gelecek bölümlerde yarışmacı olacak olan arkadaşlarının önünde duruyor. 1 TL ile 500.000 TL arasında değişen para miktarlarının olduğu ve para ağacı ismi verilen tablo arayıcılığı ile miktarların takip edildiği yarışmada,yarışmacı oyuna başlarken seçtiği kutunun ve diğer kutuların içinde ne olduğunu bilmemektedir. Yarışmacı yarışma boyunca kendi arzu ve isteği ile diğer yarışmacıların kutularını sırası ile açtırır. Başta 5 sonra son 2 kutu kalana kadar 3’er kutu ara ile meşhur gizemli Hamdi Bey tarafından yarışmacıya teklifler sunulur. Yarışmacının amacı kendi kutusunda oyunun sonunda kazanacağı ödülün ne olduğunu tahmin edip, banka yani Hamdi Bey ile pazarlık yaparak kazanacağı ödülü en yüksek miktara çıkarmaya çalışmaktır. Küçük miktarlar açıldıkça teklif çoğalmakta aksi takdirde teklif azalmaktadır. Yarışmacı teklifi varım diyerek kabul ettiğinde, sanki kabul etmemiş gibi kutular açtırılarak yarışmacının doğru karar verip verilmediği kontrol edilir. Yokum diyerek devam ederse, bir sonraki teklife kadar kutuları tekrar açtırır. Hiçbir teklifi kabul etmediği takdirde yarışmacı kendi kutusundaki miktarı ödül olarak kazanır.

Var mısın? Yok musun? Yarışma Başvuru Formu

Başvuru formu için bilgiler yarışmanın resmi internet sitesi üzerinden açıklandı. Acun medya yapımcılığında Show TV’de yayınlanacak olan yarışmaya başvurmak veya seyirci olarak gitmek isterseniz yapmanız gereken bu http://www.varmisinyokmusun.com.tr/basvuru.asp sayfayı ziyaret ederek istenilen bilgileri eksiksiz doldurmak ve yarışmaya çağrılmayı beklemek. Katılacak olanlara şimdiden bol şans dileriz. 

Sayfanın Konuları:  Var mısın? Yok musun? Yarışması mülakat, Var mısın? Yok musun? Yarışması kimler katılabilir, Var mısın? Yok musun? Yarışması nasıl katılınır,Var mısın? Yok musun? Yarışması programına nasıl gidilir?

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica