Show Tv Her Şey Dahil’e Nasıl Gidilir

16 Şubat 2010
1.461 kez görüntülendi

Show Tv de Yayınlanan Çağla Şikel ve Alişan’ın Sunduğu Her Şey Dahil   Programına Nasıl Gidilir? Her Şey Dahil   Programına Nasıl Gidilir? Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Her Şey Dahil   Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir Show Tv Her Şey Dahil   Programına  Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz.

Alişan Çağla Şikel Herşey Dahil

Eğlence dahil, neşe dahil, sohbet dahil!

Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar tarafından hazırlanan “Her Şey Dahil” birbirinden ünlü konuklarıyla, hafta içi her sabah Show TV’de ekrana gelmeye devam ediyor.

Ekranların en sevilen sunucuları Çağla Şikel Altuğ ve Alişan’la sağlıktan beslenmeye, sosyal yaşamdan hobilere kadar aileyi ilgilendiren ne varsa “Her Şey Dahil”de.

Show Tv de Yayınlanan Alişan ve Çağla Şikel’in Sunduğu Her Şey Dahil Programına katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.showtvnet.com/eglence/her-sey-dahil/

Show Tv Her Şey Dahil Telefon: 0212 355 02 27 – 0212 355 01 82

Show Tv Her Şey Dahil’e Nasıl Gidilir Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

 1. şarkıbestecisi diyor ki:

  ben beste yapıyorum vidiolarım var dinlerseniz sevinirim müzik olmadan kendim amatörce seslendirdim büyük bir başarıya imza attım bence sesimi duyurmak isterim alişan beyi çagla hanımı cok seviyorum sevgilerimi gönderiyorum kucak dolusu sizi seviyorum basarılarınızın devamını diliyorum doğal ve güzel kalpli insanlar öptüm sizidesteğinizi bekliyorum saygılar…..

 2. hasret kodal diyor ki:

  telefon numaram 0534 899 82**

 3. hasret kodal diyor ki:

  merhaba benim kızım 4. sınıfa gidiyor 12 mart2015te en güzel istiklal marşı okuma yarışmasında okuluun birincisi olarak madalya kazandı ben de eğer bir fırsat verirseniz programınıza katılıp okumasını istiyorum ilgilenirseniz çok sevinirim saygılarımla

 4. İKBAL ÖZLEM diyor ki:

  AVUKATIM ,OTİZİMLİ Bİ OĞLUM VAR VE DERNEK ÇALIŞMALARIM VAR,ÖĞRETMENLİK YAPTIM ,TÜRK ANAT MÜZİĞİ BESTE VE KLİPLERİM KANALLARDA YAYINLANMAKTA,PROGRAMINIZAKATILMAK İSTERİM,SEVGİLER

 5. Samiullahnazzari diyor ki:

  Benim sesim çok güzel canlı yayında quran okumak istiyorum

Yorum Yaz

Yandex.Metrica