Show TV Ben Burdan Atlarım Yarışması

3 Nisan 2013
513 kez görüntülendi

Show TV Ben Burdan Atlarım Başvuru Formu – Ben Burdan Atlarım Yarışmasına Nasıl Gidilir?

Show TV ekranlarında Yayınlanacak olan Gamze Özçelik’in sunuculuğunu yapacağı, Konusunda uzman üç ismin jüri üyeliği yapacağı Ben Burdan Atlarım’da ShowTV ekranlarında yarışmacılar, uzmanlardan aldıkları eğitimden sonra olimpik özelliklere sahip atlama havuzuna çeşitli yüksekliklerdeki tramplenlerden atlayacak. Ben Burdan Atlarım Show TV ekranlarında 12 Nisan’da başlayacak. Ben Burdan Atlarım ShowTV‘de cuma akşamları yayınlanacak.

Show TV Ben Burdan Atlarım Yarışması

Ben Burdan Atlarım programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Ben Burdan Atlarım programına nasıl katılırım? Ben Burdan Atlarım Başvuru formu nerede? Ben Burdan Atlarım Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda. Show TV Ben Burdan Atlarım Başvuru Formu Doldur.

Show TV Ben Burdan Atlarım Yarışma Programı Hakkında Bilgiler

“Ben Burdan Atlarım”la heyecan ve adrenalin dorukta!

Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran ve en başarılı formatlardan biri seçilen “Ben Burdan Atlarım” orjinal adıyla “High Dive”, izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatmaya geliyor.Yarışmada 18 ünlü isim; 3,5 ve 7 metre yüksekliğindeki tramplenden havuza atlayacak ve jüriden en düşük puanı alan yarışmacı o hafta elenecek.

Show TV Ben Burdan Atlarım Yarışması

Yarışmanın ünlü 18 ismi:Sema çelebi (İş kadını),
Günay Museyeva (Model),
Asena (Oryantal),
Semiha Yankı (Şarkıçı-Oyuncu),
Tuğba Özay (Model),
Verda Penso (Sunucu),
Leyla Bilginel (Oyuncu),
Gökhan Taşkın (Flash TV Ana Haber Sunucusu),
Atilla Taş (Şarkıcı),
Önder Bekensir (İş Adamı),
Bayhan (Şarkıcı),
Tony Hill (Yaşam Koçu-Fitness Eğitmeni),
Timur Kunt (Oyuncu),
Serkan Tanırgan (2011 Best Model Of Turkey),
Neslihan Önder (2007 Best Model Of Turkey),
Semih Yuvakuran (Türk Eski Milli Futbolcu),
Nur Gümüşdoğrayan (Manken) ve
Prof. Dr. Şener Üşümezsoy.

Daha fazla video, resim,fragman ve geçmiş bölümleri için web adresi: http://www.showtvnet.com/eglence/ben-burdan-atlarim/

Sayfanın Konuları: Ben Burdan Atlarım mülakat, Ben Burdan Atlarım kimler katılabilir, Ben Burdan Atlarım nasıl katılınır, Ben Burdan Atlarım izleyici olarak nasıl katılınır, Ben Burdan Atlarım yarısmasına nasıl gidilir, Ben Burdan Atlarım yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir,Ben Burdan Atlarım yarışmasına nasıl gidilir, Ben Burdan Atlarım, Ben Burdan Atlarım oyunu, Ben Burdan Atlarım yarışma, Ben Burdan Atlarım, Ben Burdan Atlarım seyirci olarak nasıl gidilir, Ben Burdan Atlarım programına nasıl gidilir

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica