Shameless 7. Sezon Ne zaman Başlayacak?

18 Nisan 2016
25 kez görüntülendi

Değişik konusu ve oyuncu ekibiyle ile her zaman merakla  izlenmeyi beklen dizi Shameless 6. sezonun son bölümlerine yaklaştı ve 7. sezon için yine Showtime kanalında onay verildi. Showtime kanalı yapım şirketine 12 bölüm daha istediğini söyledi. Dizinin sezon sonuna gelip final yapmasından sonra en çok sorulan soru şüphesiz ki Shameless 7. Sezon Ne zaman Başlayacak? oldu. Dizinin reytingi tavan yapmasıyla tanınan Shameless dizisi; ilk bölümünün 9 ocak 2011 tarihinde yayınlamıştı. Tam beş sezon devam eden dizi altıncı sezonun son bölümünde izleyicisini yine her zamanki gibi memnun etmeyi başardı.

shameless-dizisi

Konusu ile sürekli izleyiciyi etkileyeceği düşünülen dizinin, konusundan bahsetmek gerekirse kısaca şöyle. Dizi Chicago’nun maddi gelirleri düşük insanların olduğu yerde yani varoş bir semtinde geçmekte. Büyük ve güzel bir aile sahip olan  baba Frank standart babalara göre biraz değişik bir baba; alkolik, görgüsüz, utanmaz ve en kötüsü sahtekar. Babanın hayatı ve ailesi ile olan geçimini konu alan dizi de her sezonda bela ailenin peşinin bırakmaz. Dizinin bir diğer özelliği de biraz yetişkin içerikli olmasıdır. Showtime kanalında yayınına devam eden dizi ülkemiz olarak da güzel takip edilmekte.

shameless-oyunculari

Bir kış sezonu giren dizi geleneğine devam ediyor, her sezonunda vizyon tarihini geçirmeden ekranlara geliyor denilebilir. Ocak ayında sezonuna başlayan dizi, Ocak aynın ilk haftasında ilk bölümünü yayınlanmakta 5- 15 ocak 2017 tarihinde vizyona gireceği söylenen dizinin yeni sezonundaki konusu çok merak edici olduğu söyleniyor. Daha birçok sezonda izleyicisini etkileyecek olan dizi heyecan verici bir dizi olmaya devam ediyor denilebilir. İzleyicileri sabırsızlıkla bekliyorlar ve ayrıca güzel yorumların da olduğundan bahsediyorlar.

Shameless 7. Sezon Ne zaman Başlayacak? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica